Авторські статті

Марш УПА у Києві зібрав рекордну кількість учасників

У Києві відбувся марш на честь 71-ї річниці створення Української повстанської армії. Націоналістам вдалося, зібравши рекордну кількість учасників, вперше з 2005 року пройти Хрещатиком.

Як пише видання, цього року організаторам – партії Свобода – вдалося зібрати рекордну кількість учасників – близько 25 тисяч осіб. На самій акції практично були відсутні представники міліції, проте у всіх довколишніх дворах чергували міліціонери та бійці спецпідрозділу Беркут.

Після виступу лідерів Свободи на мітингу в парку Шевченка учасники акції вислухали гімн і вишикувалися в колони для ходи Володимирською вулицею. Цьогоріч націоналістам вперше з 2005 року, коли відбувся перший марш на честь УПА, вдалося пройти Хрещатиком, куди вони спустилися вулицею Богдана Хмельницького.

Газета також зазначає, що частина учасників акції закрили обличчя масками. Розмір колони був таким, що коли її перші учасники піднімалися Михайлівською вулицею на однойменну площу, її хвіст все ще був на Володимирській вулиці.

Хода пройшла без інцидентів, незважаючи на те, що націоналісти запалили фаєри, міліція ніяк не перешкоджала руху. На Михайлівській площі ближче до вечора відбувся концерт, проте слухати його залишилася не більш ніж половина учасників мітингу.

Також пише, що напередодні паралельні акції пообіцяли провести й ідеологічні противники правих. Однак в останній момент представники Компартії відмовилися від своїх намірів, а на мітинг Прогресивної соціалістичної партії в Парку Слави прийшли близько 70 осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.