Авторські статті

Олег Тягнибок: “Вшанування Героїв УПА означає збереження нашого національного обличчя та повернення українців до европейського дому”

Київ. Марш Боротьби-2013

“Не дозволимо нікому плямити слави, ні чести твоєї нації”. Кожен патріот нині вдень і вночі має пам’ятати ці слова. Адже наші попередники – вояки УПА – довели, що це не лише можливо – це необхідно.

Завдяки їхньому подвигові українці зберегли своє европейське обличчя. Пам’ять про героїв УПА означає повернення нації додому”. Про це 14 жовтня 2013 року заявив лідер Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олег Тягнибок, виступаючи у Києві на урочистому вічі з нагоди свята Покрови та 71-ї річниці створення Української Повстанської Армії.

У своїй промові перед учасниками велелюдного віча Голова ВО “Свобода” зазначив: “Цього особливого дня маємо присягнути під святими національними знаменами та прапором боротьби: день і ніч боротися, аби не дозволити плямити слави й чести нації. Адже протилежне означає – ставати перед окупантом на коліна, принижуватися. Кожен українець має давати рішучу відсіч україноненависництву.

Наша боротьба не розпочалася щойно. Наша мета – Велика Українська Соборна держава, за яку боролися цілі покоління. Саме тому, що ми чинимо ефективний опір, що не дозволили побороти український парламент, не дали знищити все українське в нашій державі, – “Свободу” намагаються оббріхувати через підконтрольні ЗМІ та кремлівських прислужників. Але для нас важливіше – ідея, яку ми несемо.

Нині багато говорять про европейську інтеграцію України. Ми не просто маємо отримати у Вільнюсі позитивне для України рішення. Разом із позитивними перспективами – подоланням корупції, зміною виборчого законодавства, реформою судової гілки влади – ми скажемо рішуче і чітко: “Геть від Москви!” Це допоможе нам нарешті розпочати повномасштабний процес десовєтизації, декомунізації психології багатьох українців, які за інерцією мріють про “хороше життя в совєцькій Україні”.

Ми є чи не найдревнішою европейською нацією. Завжди українці ставали щитом для Европи. Такою була боротьба холодноярців, боротьба ХVIII–XX століть. А хіба УПА не була щитом для Европи від Московської імперії, яка прагнула її підкорити? Тож, ми повертаємося до себе додому, адже ми є серцем Европи, а не азійським смердючим чоботом. Ми ідемо в Европу з національним обличчям, а однією із важливих ознак нації є пам’ять про її Героїв”.

За словами лідера “Свободи”, на шляху повернення України до її европейської сутности посилилася агресія з боку Кремля, який почав сатаніти, позаяк стало зрозуміло, що для України шлях став відкритим, а отже – вона остаточно віддаляється від Москви. Реакція – нескінченні м’ясні, молочні, релігійні, інформаційні, енергетичні війни проти України: “Нині зміюками сичать українофоби від влади, біснуються у ненависті до українських націоналістів підконтрольні режимові ЗМІ. Лише за останній рік ми стали свідками тотального наступу на все українське. Одним із таких кричущих фактів, що зірвали маску з лицемірної влади та її попихачів, стало ганебне звернення 148 народних депутатів України – “регіоналів” та комуністів, які опустилися до того, що намазюкали донос парламентові сусідньої країни на свою націю! Вони навіки увійдуть в історію як найганебніші зрадники нації і парламентаризму. Але режим Януковича не є невмирущим. Підтвердженням цьому є те, що ми вперше в історії українського парламентаризму занесли червоно-чорний прапор боротьби до Верховної Ради України, і цього символу уся парламентська нечисть злякалася, як відьма святої води!”.

Принагідно Олег Тягнибок повідомив, що 16 жовтня ВО “Свобода” проведе з’їзд, на якому відбудеться висунення свободівця Юрія Левченка кандидатом на виборах до Верховної Ради України, а також буде презентовано Уряд національної альтернативи – уряд українців: “На наших очах формується національна еліта, нація набирається силою, адже наша фракція у ВРУ безпосередньо спричинилася до змін. Рік тому ПР розраховувала, що матиме не просто парламентську більшість. Вони закопилили губу на конституційну більшість, аби запровадити вибори Президента у парламенті. Причина – бо опозиція єдина. Ми реально боремося з кнопкодавством, показуємо суспільству грабіжницьку сутність режиму.

Ефективною роботою “Свобода вже довела, що вміє протистояти банді в органах місцевої влади. Відтак презентацією Уряду національної альтернативи задемонструємо, що вміємо працювати і в органах центральної виконавчої влади. Не лише критикувати режим, але й пропонувати кроки, які будемо вживати, прийшовши до влади”. Олег Тягнибок зазначив, що Юрій Левченко працюватиме в цьому уряді та патронуватиме його економічну програму.

На завершення виступу лідер націоналістів наголосив: “Сьогодні ми йдемо головною вулицею країни – і це є відповіддю україноненависникам, які намагаються поставити нашу націю на коліна. Але всупереч усім ворогам ми збудуємо державу, якою пишатимемося ми і наші діти!”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.