Життя

Напиши це повідомлення тому, хто перестав тобі писати і дзвонити

9 повідомлень, які ти можеш написати, коли вважаєш, що тебе так «кинули».

Нас всіх так кидали. Тільки здавалось, що у вас все добре, як раптом він пропадає без вісті і перестає дзвонити і писати тобі. І хоча ти вже розумієш, що це значить, ти все одно заслуговуєш на повагу. А ще ти маєш право висловити йому все, що вважаєш, з приводу такої його поведінки, щоб віднадити його чинити так з іншими. Цей порочний цикл пора припинити. І ось 9 повідомлень, які ти можеш написати, коли вважаєш, що тобі так «кинули».

1. «Привіт, давно нічого від тебе не чула, і чесно кажучи, не впевнена, чи хочу вже чого-небудь. Якщо тобі вже не цікаво продовжувати, можна було принаймні бути чесним».

2. «Так як я нічого від тебе не чула, думаю, ми обидва хочемо одного і того ж, і якщо говорити відверто, я не бачу нас більше, ніж друзями. Якщо я зробила щось не так, сподіваюся, ти скажеш мені це особисто».

3. «Чесно кажучи, я дуже сподівалася, що у нас з тобою щось вийде, але думаю, це не так. Удачі тобі, і сподіваюсь, що іншу дівчину ти так не кинеш».

4. «Послухай, я зрозуміла, що я тобі більше не цікава, але ти міг хоча б попрощатися. Це дуже нешанобливо з твого боку кидати так ту, з ким ти спав, якими б не були наші відносини».

5. «Мені просто цікаво, чому ти зник. Якщо тобі більше не цікаво, ти міг би так сказати. Почуття людей можуть змінюватися. А якщо справа в чомусь іншому, мені б хотілося знати. Це найменше, що ти можеш зробити».

6. «Так як у тебе не вистачило порядності розлучитися зі мною хоча б по смс, я вирішила тобі допомогти. «Дорога [ім’я], пробач, але ти мені більше не цікава». Бачиш? Це не важко. Збережи для наступних дівчат».

7. «Вау. Чесно, я б хотіла сказати, що я здивована, але немає. Я б хотіла, щоб ти особисто сказавши це мені, але думаю, що не варто розраховувати на твою порядність. Сподіваюся, більше нікому не доведеться зіткнутися з подібним».

8. «Привіт, все в порядку? Давно від тебе нічого не чула, хоча думала, що між нами щось є. Я просто запиту, тому що раніше зі мною такого не було, і мені боляче і прикро, що хтось вісь так просто мене кинувши».

9. «Насправді я не хочу будувати здогади, але я нічого від тебе не чула. Сподіваюся, з тобою все добре, а якщо ні, то краще прямо скажи мені, що я тобі більше не цікава».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.