Напиши це повідомлення тому, хто перестав тобі писати і дзвонити

9 повідомлень, які ти можеш написати, коли вважаєш, що тебе так «кинули».

Нас всіх так кидали. Тільки здавалось, що у вас все добре, як раптом він пропадає без вісті і перестає дзвонити і писати тобі. І хоча ти вже розумієш, що це значить, ти все одно заслуговуєш на повагу. А ще ти маєш право висловити йому все, що вважаєш, з приводу такої його поведінки, щоб віднадити його чинити так з іншими. Цей порочний цикл пора припинити. І ось 9 повідомлень, які ти можеш написати, коли вважаєш, що тобі так «кинули».

1. «Привіт, давно нічого від тебе не чула, і чесно кажучи, не впевнена, чи хочу вже чого-небудь. Якщо тобі вже не цікаво продовжувати, можна було принаймні бути чесним».

2. «Так як я нічого від тебе не чула, думаю, ми обидва хочемо одного і того ж, і якщо говорити відверто, я не бачу нас більше, ніж друзями. Якщо я зробила щось не так, сподіваюся, ти скажеш мені це особисто».

3. «Чесно кажучи, я дуже сподівалася, що у нас з тобою щось вийде, але думаю, це не так. Удачі тобі, і сподіваюсь, що іншу дівчину ти так не кинеш».

4. «Послухай, я зрозуміла, що я тобі більше не цікава, але ти міг хоча б попрощатися. Це дуже нешанобливо з твого боку кидати так ту, з ким ти спав, якими б не були наші відносини».

5. «Мені просто цікаво, чому ти зник. Якщо тобі більше не цікаво, ти міг би так сказати. Почуття людей можуть змінюватися. А якщо справа в чомусь іншому, мені б хотілося знати. Це найменше, що ти можеш зробити».

6. «Так як у тебе не вистачило порядності розлучитися зі мною хоча б по смс, я вирішила тобі допомогти. «Дорога [ім’я], пробач, але ти мені більше не цікава». Бачиш? Це не важко. Збережи для наступних дівчат».

7. «Вау. Чесно, я б хотіла сказати, що я здивована, але немає. Я б хотіла, щоб ти особисто сказавши це мені, але думаю, що не варто розраховувати на твою порядність. Сподіваюся, більше нікому не доведеться зіткнутися з подібним».

8. «Привіт, все в порядку? Давно від тебе нічого не чула, хоча думала, що між нами щось є. Я просто запиту, тому що раніше зі мною такого не було, і мені боляче і прикро, що хтось вісь так просто мене кинувши».

9. «Насправді я не хочу будувати здогади, але я нічого від тебе не чула. Сподіваюся, з тобою все добре, а якщо ні, то краще прямо скажи мені, що я тобі більше не цікава».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh