Хочете жити довше? Частіше нахиляйтеся!

Депресія в області великих поперекових м язів призводить до депресії області кишечника. А якщо в депресії знаходиться висхідний відділ товстого кишечника то починає себе погано почувати печінка.

Молочна кислота не утилізується, збільшується кількість шлакових продуктів, різко збільшується кількість колагену, різко зменшується вироблення еластину і повільно, але вірно йде пригнічення міжхребцевих суглобів і дисків. І до цього всього веде наш неправильний, малорухливий спосіб життя.

Частіше присідайте, частіше нахиляйтеся.

Кожен день робіть 150-200 нахилів. Як говорили тибетські вчителі — стан молодості людини визначається станом його здоров’я печінки, а стан печінки визначається нашою пластичністю. Тому, чим ми частіше нахиляємося, тим довше живемо, а чим частіше присідаємо — тим краще виглядаємо. Тому що наші м’язи, які виконують функцію як ресора, вони впливають не тільки на якість руху крові, але і на якість зв’ язкового апарату(судин). Чи замислювалися ви, що наше серце, нирки, печінка, жовчний міхур — всі вони мають величезну кількостей зв’язків? Які ми з вами практично не тренуємо.

Статична безкиснева гімнастика: затримайте дихання, глибоко вдихніть, ще раз затримайте дихання і видихніть. Відчули, як знімаються внутрішні спазми? Це мінімум того, що потрібно. А максимум — це спортзал, це бігова доріжка і рухові вправи. Великий живіт — це неприпустимо. І не тільки з естетичних міркувань. У нас повинна бути талія, або хоча б на подобі — в районі попереку, пояс «того, що нас стримує».

Великий живіт заважає роботі великих поперекових м язів, а це порушення призводить до депресії кишечника. А депресія кишечника — це депресія мозку, а депресія мозку веде до Альцгеймеру, хвороби Паркінсона і раннього старіння.

Бережіть себе!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh