Авторські статтіЗдоров'я

Хочете жити довше? Частіше нахиляйтеся!

Депресія в області великих поперекових м язів призводить до депресії області кишечника. А якщо в депресії знаходиться висхідний відділ товстого кишечника то починає себе погано почувати печінка.

Молочна кислота не утилізується, збільшується кількість шлакових продуктів, різко збільшується кількість колагену, різко зменшується вироблення еластину і повільно, але вірно йде пригнічення міжхребцевих суглобів і дисків. І до цього всього веде наш неправильний, малорухливий спосіб життя.

Частіше присідайте, частіше нахиляйтеся.

Кожен день робіть 150-200 нахилів. Як говорили тибетські вчителі — стан молодості людини визначається станом його здоров’я печінки, а стан печінки визначається нашою пластичністю. Тому, чим ми частіше нахиляємося, тим довше живемо, а чим частіше присідаємо — тим краще виглядаємо. Тому що наші м’язи, які виконують функцію як ресора, вони впливають не тільки на якість руху крові, але і на якість зв’ язкового апарату(судин). Чи замислювалися ви, що наше серце, нирки, печінка, жовчний міхур — всі вони мають величезну кількостей зв’язків? Які ми з вами практично не тренуємо.

Статична безкиснева гімнастика: затримайте дихання, глибоко вдихніть, ще раз затримайте дихання і видихніть. Відчули, як знімаються внутрішні спазми? Це мінімум того, що потрібно. А максимум — це спортзал, це бігова доріжка і рухові вправи. Великий живіт — це неприпустимо. І не тільки з естетичних міркувань. У нас повинна бути талія, або хоча б на подобі — в районі попереку, пояс «того, що нас стримує».

Великий живіт заважає роботі великих поперекових м язів, а це порушення призводить до депресії кишечника. А депресія кишечника — це депресія мозку, а депресія мозку веде до Альцгеймеру, хвороби Паркінсона і раннього старіння.

Бережіть себе!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України