Автоновини

Найдоступніші спецефекти: Chevrolet Camaro проти Infiniti Q60

Самые доступные спецэффекты: Chevrolet Camaro против Infiniti Q60

Трохи менше 3 мільйонів треба, щоб стати самим помітним і трохи більше — щоб стати дуже швидким

Знаєте, що таке вау-ефект? Неєт, не знаєте. Є кілька способів це пізнати. Економний: купіть класний рідкісній олдтаймер в межах півмільйона (повірте, такі є) — і будете збирати підняті вгору великі пальці похлеще ніж модні блогери стрижуть інста-лайки. На іншому полюсі вкрай дорогий спосіб: за 15 мільйонів купуєте «Ламбо» або іншу екзотику, і весь світ у ваших ніг. Але є і ще один варіант, хитрий — Chevy Camaro менше, ніж за 3 мільйони рублів.

Що говорите — фі, дволітровий? Давайте відразу закриємо це питання: якщо у вас є претензії до дволітровим «четверкам», то висловіть їх Mercedes-AMG A45, Volkswagen Golf R або Subaru WRX STI. До речі, вони всі приблизно з цієї ж цінової категорії, але навіть всі разом і в самих диких кольорах не звернуть на себе і половини того уваги, що Camaro відбирає на вулицях у красивих дівчат і продавців солодкої вати.

Самые доступные спецэффекты: Chevrolet Camaro против Infiniti Q60Самые доступные спецэффекты: Chevrolet Camaro против Infiniti Q60

Адже діти з криками «Баааамблбss» роняють з рук свої спінер, а чоловіки переводять погляди з живих форм на форми, відтворені в металі. Серйозно, немає іншого нового автомобіля за подібні гроші, який настільки сильно випинав б його сидить за кермом. Перевірено на собі — рівень уваги оточуючих просто приголомшливий! Тут хочеться передати привіт хлопцям на «Октавії» на Київській трасі, які в одну з червневих субот, здається, зняли нову серію «Трансформерів» на свої телефони.

Якщо Camaro — з породи маскулінних качків, то Infiniti Q60 представляє інший типаж. Це витончена двухдверка, спокійні лінії якій переплітаються в позбавленому агресії силуеті. Око чіпляється лише за хитрі бічні задні скла, які маскують той факт, що це седан Q50 у дводверному виконанні. Ех, шкода, що зірвалося заброньоване для зйомки купе Infiniti в білі-червоному забарвленню — проти нахабного Camaro таке виглядало б переконливіше.

Самые доступные спецэффекты: Chevrolet Camaro против Infiniti Q60Самые доступные спецэффекты: Chevrolet Camaro против Infiniti Q60

Інтер’єри: битва нісенітниць

Алt Infiniti в цьому глибокому синьому з ксералик-ефектом виглядає дуже здорово. А як він поєднується з фіолетовим карбоном, який упакована чимала площа салону! Салону наскільки ефектного зовні, так і безглуздого в користуванні. Апогей безглуздості — два дисплеї, один з яких ємнісний «тач», інший — немає; один з них блищить, а інший ні. При цьому верхній цілком відданий навігації, а на нижньому — все інше. І виглядає дивно, і переваги вельми сумнівні.

Кнопки та інша фурнітура виглядають у такий піжонської машині незграбно і нагадують про «Ниссанах» мас-маркету. Логіка розташування багатьох клавіш також в протиріччі з очікуваннями користувача. Нарешті, викликає питання дозвіл камери заднього виду і аскетизм приладової дошки. А інтерфейси обох дисплеїв не радують ні стилем, ні інтуїтивністю. В підсумку є стійке відчуття, що бюджетний і застарілий інтер’єр закрили шкірою і розкішним вуглеволокном, вирішивши, що і так зійде.

Самые доступные спецэффекты: Chevrolet Camaro против Infiniti Q60Самые доступные спецэффекты: Chevrolet Camaro против Infiniti Q60

Camaro теж далекий від ідеалу. Альо тут більшість прорахунків пали жертвою дизайну: замість відчуваєш, що знаходишся в особливому автомобілі. Дисплей зі зворотним нахилом прикриває собою зручний і сучасний інтерфейс, а також диктує посадку «ноги уздовж підлоги». А щоб плюхнутися в низьке і якесь ріденьке по конструкції крісло, треба перенести ноги через широченний високий поріг. Акробатика триває при висадці — величезна двері має мало положень фіксації, тому на паркінгах доводитися бути напоготові, щоб не вдарити сусіда.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України