Авторські статті

Найбільшою перспективою української нації є молодь

Саме вона визначає майбутнє держави. Якщо проаналізувати те, що відбувається на Донбасі, в Криму, то молодь вже там зрозуміла, хто є хто, яким насправді було минуле українського народу. Бо насправді коли, наприклад, у Донецьку відбуваються турніри з футболу, які проводять фанатські організації, і ці турніри присвячуються річниці Української Повстанської Армії або Степану Бандері, провіднику Організації українських націоналістів, то це говорить про багато що.

Так само можна побачити націоналістичні прапори на стадіонах, коли грає сімферопольска “Таврія”, луганська “Зоря”, дніпропетровський “Дніпро” та навіть “Севастополь”. Тобто, молодь уже чудово орієнтується, якою була справді історія України, і жодним табачникам не вдалося змінити цю ситуацію (хоча вони дуже намагалися). Саме існування держави вже дає можливість постійно підвищувати рівень національної державницької свідомості. Це відбувається всупереч влади, але це закономірний процес. Тому – Україна єднається.

Наприклад, учора мені доповіли, що в “Правий сектор” в Донецьку вступили 200 “ультрасів”, фанатів “Шахтаря”. Це теж дуже показово. Такий самий процес відбувається на Дніпропетровщині, в Запоріжжі, в Криму, на Півдні України, у Харкові. Ми просто приречені перемогти. Бо націоналізм – це та ідеологія, яка витікає з самих основ народу. Це – мислення і діяння в ім’я своєї нації. Тому за націоналізмом майбутнє, що б там не було.

Дмитро Ярош.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України