Авторські статтіЗдоров'я

Найкращим цілителем людини є її власне тіло

Наше тіло влаштовано таким чином, що воно прагне до зцілення і кожну хвилину проводити роботу по самовідновлення. Навіть без нашого втручання. Єдине, що нам все-таки треба зробити – це перестати йому заважати.

Здоров’я – це не тільки певний результат аналізу крові або показник тиску. Всі ці індикатори створені сучасною медициною (яка не внесла майже ніякого вкладу в здоров’ї ї людства). Здоров’я – це не зменшення розміру пухлини в тій годину, як життя йде з пацієнта. Здоров’я – це не збільшення числа ЦД-4 у тієї годину, як реальний імунітет пацієнта знижується і не може протистояти новим опортуністичних інфекцій. Здоров’я – це спосіб життя.

Зміна способу життя – це не тільки «їжте менше солі», «давайте серцеві навантаження протягом 30 хвилин в день» або «пийте 2 літри води в день». Нам потрібно переглянути і змінити своє розуміння здоров’я.

Здоров’я – це якість життя. Це якіснt життя. Це можливість міцно спати по ночах, не відчувати біль під час ходьби, їсти з апетитом, мати гарну пам’ять і здатність досягти того, що важливо для вас і тільки для вас). Здоров’я – це час, проведений з родиною, це прогулянка в лісі, це вміння радіти, не боятися майбутнього і протистояти стресу. Здоров’я – це шанобливе ставлення до свого тіла і відчуття щастя від того, що ваш організм працює як годинник. Здоров’я – це енергія, що б’є ключем, невичерпний оптимізм і смак до життя.

Сучасна медицина не вирішує жодного з цих питань. Більш того, вона їх навіть перед собою не ставить. Тому що сучасну медицину не цікавить якість нашого життя. Якщо ви страждаєте від безсоння, то вам припишуть фармацевтичний хімікат, який заглушить організм і змусить вас втратити свідомість. І це буде вважатися нормальним сном і прийнятним виходом з ситуації. А від чи будете ви відчувати себе свіжим, бадьорим і повним енергії після такого сну? Це вже нікого не цікавить.

Сьогоднішнє суспільство дорого платити хворобами і смертю за монополію, подаровану медикам у еп минулого століття.

Медичні тести можуть використовуватися при діагностиці захворювання, та методи лікування, засновані на прийнятті всередину хімічних речовин у великих дозах, навряд чи приведуть до бажаного здоров’я і щастя.

Спробуйте визначити для себе поняття «здоров’я». Що є здоров ям саме для вас? Які відчуття, які почуття, які дії означають для вас здоров’я? Саме для вас, тому що ми давно користуємося не своїми, а запозиченими поняттями.

Отже, якщо ви добростовісно виконали моє завдання, то швидше за все ви зрозумієте, що фармацевтична індустрія здоров’я вам не додасть. Це що-те, що виникає, коли ви починаєте дружити зі своїм тілом і прислухатися до його бажань.

Тепер давайте подивимося, як ми можемо знову включити наші сили зцілення.

Пригадайте випадок з дитинства. Ви несете стрімголов і раптом падаєте… здерті Коліна, ви плачете або намагаєтеся стримувати сльози. Ви з жахом спостерігаєте за наслідком свого швидкісного «польоту» і вам здається, що коліна більше ніколи не стануть такими, як раніше…

Але, о диво, на наступний день ранка вже затягнута. Організм створив захисну плівку, через яку не проникають бактерії і ваше коліно поступово повертається в первісний вид. Клітини шкіри «розуміють», що є необхідність діяти і починають правильно латати хворе місце. Запускається процес схожий на створення новоутворень – ділення і зростання, але на відміну від раку, цей процес вчасно зупиняється. Тобто тіло на клітинному рівні знає, що і коли треба робити. ДНК в ядрі кожної клітини відтворює собі і загоює шкіру з допомогою дивовижною нанотехнології! (Вчені навіть близько не можуть повотрити цей процес.) Клітини розмножуються, до них через кров надходять поживні речовини і … відбувається зцілення. А коли ранка гоїться, то процес регенерації обережно зупиняється.

Найдивніше у всьому цьому навіть не те, що тіло включає процес регенерації і не те, що організм здатний нарощувати клітини, а ті, що все це відбувається без нашого відома, тобто повністю автономно. Це означає, що нам треба направляти кров до рани або свідомо запускати процес реплікації клітин, координувати виведення токсинів і вирішувати колі зупиняти регенерацію (звичайно, ми поняття не маємо як це можна робити свідомо).

Все це відбувається без нашого втручання. Ці та інші процеси фоново йдуть в організмі і коли ми спимо. Свідомості знятися сни, а в нашому тілі, відбуваються біохімічні процеси і трансформація енергії, необхідної для лікування, коротше, відбувається алхімія.

«Астма», як і «високий тиск» – це придумані лікарями хвороби. Іншими словами, вони не існують окремо самі по собі. Це просто симптоми, що організм намагається привести свою складну систему в рівновагу.

Щоб знову отримати можливість зцілюватися, треба навчитися прислухатися до свого тіла і розуміти що він від вас хоче і не послаблювати його хімічними речовинами, спотворювати хірургічним втручанням або вбивати токсичними терапії, типу хіміотерапії.

Хочете бути здоровими, перестаньте ходити до лікарів, вчіться читати послання нашого тіла і розуміти реальні принципи здоров’я.

Наприклад, рак – це знак того, що клітини не «спілкуються» між собою належний чином. Пухлина говорить про те, що клітинам не дається сигнал, щоб вони перестали розмножуватися. (Пухлина – це клітина, яка продовжує безконтрольно ділитися). «Нормальне спілкування» між клітинами можна відновити змінюючи дієту, навколишнє оточення, стан свідомості і отримуючи достатню кількість вітаміну Д через сонячні промені і їжу.

Взагалі-то, майте на увазі, що ваше тіло хоче бути здоровим і докладає до цього багато зусиль. «Симптоми» – це всього лише крик про допомогу, це наполеглива прохання допомогти організму в процесі зцілення. Якщо ви уважні, то почуєте, що ваше тіло намагається вам повідомити, а якщо ні – станете глушити ці симптоми за допомогою знеболюючих, хірургії або інших видів руйнівної терапії. І майте на увазі, що більшість лікарів не розуміють, не були навчені тому, як повернути вашому організму втрачений баланс. Вся сучасна медицина націлена на зменшення симптомів. І все.

Наше тіло – дивовижне створіння природи. У нас вбудована найдосконаліша нанотехнологія – імунна система. Наша нервова система по складності і злагодженості перевершує самі досконалі комп’ютерній комп’ютери у світі. Наша репродуктивна система – це диво відтворення життя. Наші внутрішні органи зберігають пам’ять і емоції, тому що ті, кому були пересаджені органи, отримують від донора ще й спогади і емоційний досвід.

Коротше кажучи, ми – чудове творіння природи. Ми володіємо таким потенціалом до самозцілення, що єдине, що може зменшити цей потенціал – це фармацевтичні продукти. Цим займається більшість людей: оглушають собі анальгетиками; відключають імунну систему хіміотерапією; стріляють в ногу своєї нервової системи вакцинами і так далі. Всі ліки, засновані на хімії – неприродні і відключають процес самозцілення організму. Не дивно, що після токсичного коктейлю магія зцілення пропадає.

Спробуйте на тиждень відмовитися від усіх алопатичних (тут не маються на увазі гомеопатичні засоби) ліків, продуктів з добавками, типу Е, рафінованої їжі (виробів з білого цукру, борошна і все, що пройшло термічну обробку не у вашій кухні), не користуватися побутовою хімією (багато можна замінити харчовою содою), косметикою, парфумерією і не є м’ясо тварин, яких лікували гормонами і антибіотиками (а потім по-звірячому вбили).

Можливо, тоді цілющі сили вашого організму знову стануть доступні вам

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України