Як самостійно зняти перенапруження м’язів шиї і усунути біль

Біль у шиї, викликаний перенапруженням м язів, – поширена в наші дні проблема, яка характеризується появою неприємних відчуттів переважно в задній частині шиї, плечах, потилиці. Однак больові відчуття – не найсерйозніша проблема, пов’язана з перенапруженням м язів шиї. Постійна навантаження шийних м язів може викликати відчуття втоми, призводити до порушення живлення мозку, появи головних болів і погіршення зору. Щоб уникнути цих неприємних наслідків і позбутися від болю в шиї, необхідно знати, з яких причин перенапружуються на м’язи шиї, як їх розслабити і запобігти повторному виникненню проблеми.

З яких причин виникає перенапруження м язів шиї?

Існує кілька основних причин, які викликають перенапруження м язів шиї:

  • неправильне положення тіла при ходьбі;
  • тривале перебування в сидячому положенні;
  • неправильне положення тіла при роботі за комп’ютером або ноутбуком;
  • звичка постійно дивитися в смартфон;
  • неправильна постава;
  • незручна подушка;
  • постійні стреси;
  • невміння правильно розслабляти м м’язи.

Найбільш частою причиною появи болів і навіть печіння в шиї, плечах, руках, області між лопатками і потилиці є перенапруження трапецієподібної м’яка зв’язку, яка відходить від основи черепа і закінчується на медіальному краю лопатки.

Перенапруження м язів шиї загрожує погіршенням постачання мозку киснем, погіршенням зору, відкладенням солей, защемленням нервів, погіршенням кровопостачання м язів, передчасною появою зморшок, набряків особини.

Основні моменти, на які варто звернути увагу при м’язовому перенапруженні:

  • як розслабити м’язи;
  • як запобігти перенапруженню м язів надалі.

Як можна зняти перенапруження м язів шиї самостійно?

Якщо у Вас постійно виникають болі в описаних вище зонах, кращим рішенням буде звернути до лікаря для точного визначення джерела проблеми.

Визначити, що проблема полягає саме в трапецієподібного м язу, не так вже й складно: достатня «пройтися» пальцями вздовж цієї фрази зв’язку, несильно натискаючи, щоб виявити тригерні точки – при попаданні в триггерную точку Ві будете відчувати, як біль розходиться по всій базі язі.

Якщо у Вас постійно виникають болі в описаних вище зонах, кращим рішенням буде звернути до лікаря для точного визначення джерела проблеми.

Варто також відзначити, що тригерних точок може бути кілька: біля основи черепа, безпосередньо на шиї, в місці переходу м’яка язу шиї до плеча, біля лопаток

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh