Новини

Як вибрати розкладний диван: плюси, мінуси, думки і поради

Чи варто купувати розкладний диван? Це питання часто піднімається в Інтернеті на меблевих форумах. Ми вирішили самі розібратися в цьому, дізналися все про системи розкладання, опитали користувачів, задали питання експертам і зробили висновки

Нещодавно до нашої редакції надійшов лист від читачки, яка запитувала, чи варто купувати для вітальні розкладний диван. Щоб не бути голослівними і не вводити людину в оману, ми вирішили провести власне розслідування і дізнатися, якими бувають розкладні дивани, їх плюси і мінуси. Якщо вони неакуратні, контроль якості на виробництві кульгає, а значить, і нутрощі дивана залишають бажати кращого. Якісні дивани вам запропонує інтернет-магазин Мебеліс. На сайті https://divani-kiev.com.ua ви зможете купити дивани на будь-який смак з доставкою по Україні.

Символ домашнього затишку

Важко уявити сучасну вітальню без м’яких меблів, на якій можна розслабитися, відпочити, випити чашечку кави, почитати. Диван символ домашнього затишку і комфорту. Важливо, щоб він вписувався в інтер’єр, був якісним і надійним. При виборі цього предмету меблів у багатьох виникають труднощі. Чимало суперечок викликає розкладний диван, так як крім переваг він має і недоліки.

Розкладні моделі стали справжньою паличкою-виручалочкою, особливо для невеликих приміщень, де їх використовують для сну. Чим керуватися при виборі таких механізмів, щоб вони служили довго і не доставляли клопоту?

Головний критерій при покупці розкладного дивана (крім дизайну) механізм трансформації. Одні моделі розкладаються подібно книжці, інші висуваються (викочуються), а треті розгортаються, як розкладачка або акордеон. Розглянемо основні види розкладних диванів.

Варіант 1: Книжка

диван книжка

Найнадійніша, проста і перевірена конструкція. При розкладанні дивана одну його половинку потрібно просто підняти і опустити.

Переваги: ??недорогий, служить довго і практично не ламається.

Недоліки: при розкладанні необхідно докласти зусиль, потрібно вільний простір за спинкою.

Варіант 2: Клік-кляк

диван Клік-кляк

Майже та ж книжка, тільки вдосконалена. Відрізняється тим, що у дивана положення не тільки сидячи і лежачи, але і напівсидячи, і напівлежачи.

Переваги: ??більше положень розкладання, що добре для відпочинку.

Недоліки: незручно розкладати щодня, теж потрібно додатковий простір за спинкою.

Варіант 3: Французька розкладачка

диван французька розкладачка

Сучасний і багатьма улюблений вид дивана. Щоб його розкласти, попередньо забираються всі подушки і додаткові елементи. Розкладається вертикально, потім підсувається до себе і ставиться на ніжки.

Переваги: ??компактний варіант, великий вибір цікавих моделей.

Недоліки: немає місця для білизни, постійно доводиться прибирати дрібні елементи при розкладанні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України