Подорожі

Надувні матраци: чи варто їх купувати?

Сучасна історія появи на ринку надувних матраців почалася в кінці ХХ століття. Сталося тріумфальне відродження ідеї, апробованої ще 100 років тому, коли хтось Лінфорд Рут пробував накачувати паром сидіння в спальних вагонах поїзда. Тоді все закінчилося провалом. Однак на початку 90-х років минулого століття легендарний французький промисловий дизайнер Філіп Старк, звеличуючи себе до небес пластмасу, назвавши її універсальним матеріалом майбутнього, по суті «благословив» сучасних виробників. Підхопив естафету швед Ян Дрангер, дизайнер меблів і аксесуарів, який придумав і створив поліолефін – легкий, міцний, екологічно чистий матеріал, який відмінно підходив для створення нової модифікації меблів. Сьогоднішні виробники в якості основного матеріалу використовують вініл, ПВХ різної щільності, а також інноваційний матеріал останнього покоління – термопластичний поліуретан (ТПУ).

Які бувають надувні матраци?

Класифікацію цього типу надувних виробів, покликаних забезпечити користувачеві комфортний відпочинок і / або сон, здійснюють за кількома показниками. Види надувних матраців розрізняють по:

  • розміром (односпальний, полуторний, двоспальний),
  • матеріалом виготовлення (ПВХ, вініл, ТПУ і ін.),
  • цілями використання (для пляжу, для сну),
  • способом накачування (вбудований, автономний механічний або електричний насос),
  • кількості камер (одношаровий, двошаровий) і іншим конструкційним особливостям.

Крім того, важливим фактором розмежування того чи іншого виду є загальна вага і ціна. Найбільш популярні одношарові (однокамерні) моделі. Вони мають невелику вагу, тому транспортування і зберігання не викликають складнощів. Також не вимагають понад ретельного догляду. Вони досить міцні – розміщувати їх можна на будь-якій поверхні. Максимальне навантаження для односпального – в середньому близько 130 кг, для двоспального – приблизно 250 кг. У нашому магазині Ви можете вибрати моделі з зручним підголовником або без нього. Двошарові, відповідно, відрізняються більш складною конструкцією: складаються з 2-х камер (матрац і основа), розділених горизонтально. Без сумніву, такий варіант підходить для використання «на суші»: його легко можна перетворити в просторе ліжко, роз’єднати 2 секції.

Як правильно вибрати надувний матрац?

Основне призначення товарів такого типу – забезпечити його власнику комфортний і захоплюючий пляжний відпочинок. Однак використання в якості зручного спального місця в поході або на дачі давно стало звичним. Крім того, завдяки постійному вдосконаленню конструкційного пристрою, вони справляються з роллю ліжка просто на відмінно!

Провідні виробники пропонують найрізноманітніші варіанти, тому варто розрізняти вироби, призначені для відпочинку на пляжі, від тих, що використовуються для сну. Вони призначені для виконання різних функцій, відповідно мають ряд відмінних рис.

Вам потрібен надувний матрац, як вибрати у великому списку пропозицій відповідний? В цьомувам легко допоможе інтернет-магазин Intex shop, що пропонує матраси всесвітньо відомого виробника Intex. На сторінці магазину https://intex-shop.in.ua/g1183494-naduvnye-matrasy ви можете придбати матрас з доставкою по Україні. Інтернет-магазин вам запропонує моделі для пляжного відпочинку, що складаються з декількох секцій – автономних, не з’єднаних між собою. Ця конструкція гарантує додаткову безпеку: при пошкодженні однієї секції або при випадковому відкритті клапана, інші сегменти залишаються в робочому стані – витягати на берег важке мокре полотно Вам не доведеться.

При виборі виробу, на якому Ви збираєтеся плавати, рекомендується віддати перевагу моделі з дрібними ребрами. Такий конструкційний пристрій забезпечить більшу жорсткість, а значить, воно буде надійніше утримувати Вас на воді, навіть якщо буде накачані не дуже добре. В основному ці вироби представлені моделями темно-синього кольору, хоча є і більш яскраві варіанти. Їх краще вибирати для дітей, щоб легше контролювати переміщення по водній гладі. Крім того, є приємні для ока зелені і сірі, а також строгі чорні і комбіновані варіанти. Як вже було сказано, сучасні моделі виготовляють з ПВХ і інших міцних синтетичних матеріалів. Верхню частину покривають спеціальним напиленням, яке запобігає ковзанню у воді, забезпечує комфортні відчуття, якщо Ви загоряєте на березі, а також «утримує» простирадло, якщо виріб використовується для сну. Безумовно, моделі з вбудованим насосом зручніші і доцільніше купувати для будинку. Більш легкі вироби, які надуваються за допомогою автономного насоса, – оптимальний варіант для пляжного відпочинку, поїздок, використання в похідних умовах.

Де купити надувний матрац?

На просторах Інтернету сьогодні можна придбати все – від набору голок для шиття до заміського будинку. Це дуже зручно, швидко і вигідно, так як інтернет-магазини надають економію часу, сил і засобів, звичайно. Задумалися де купити надувний матрац хорошої якості і за прийнятною ціною? Вивчіть наші численні пропозиції! Інтернет-магазин intex-shop.in.ua гарантує своїм клієнтам найвигідніші умови покупки і доставки. Асортимент товару постійно оновлюється, поповнюючись ще більш вигідними і цікавими пре

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України