Авторські статті

Надмірному застосуванню сили правоохоронцями до мітингувальників має дати оцінку міжнародний трибунал

Міжнародний  трибунал має дати оцінку діям українських правоохоронців, які причетні до надмірного застосування сили до мітингувальників. Про це заявив в ефірі радіо Свобода народний депутат від «УДАРу» Микола Паламарчук.

«Я збираюся звернутися до міжнародного трибуналу для того, щоб ті, хто винен, понесли відповідальність», – сказав народний депутат. За словами Паламарчука, після надмірного застосування сили до мітингувальників міліції знадобиться ще 50 років для того, щоб відмитися від ганебних дій «Беркуту». Він наголосив, що останні події в чергове довели необхідність зміни функцій «Беркуту» та його структури. «Сьогодні «Беркут» виглядає, як злочинці. Але найстрашніше не те, що вони били людей, а те, що на ці випадки не реагують їх керівники», – сказав народний депутат. Микола Паламарчук наголосив, що якби діяли по закону, то тих  силовиків, які причетні до побиття людей та катувань, вже б відсторонили від виконання обов’язків. «Міліція створювалася для того, щоб забезпечувати громадський порядок і безпеку громадян, а міліція сьогодні стала суспільно-небезпечною і несе загрозу», – сказав «ударівець».

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України