Авторські статті

До кінця дня суди мають звільнити сорок затриманих активістів

Щойно стало відомо, що прокуратура не клопотатиме у судах про взяття під варту на два місяці сорока активістів, розгляд справ яких нині відбувається. Про це 29 січня 2014 року повідомив Голова ВО “Свобода” Олег Тягнибок.

“Зараз фактично нам вдалося уберегти від неминучого ув’язнення щонайменше на 2 місяці сорок патріотів, яких було затримано протягом останніх днів, і над якими нині проходять судові засідання. Цих людей, які є з різних регіонів країни, фактично мають звільнити впродовж цього дня.

Окрім цього, зараз вимагаємо від влади, аби 200 осіб, які вже арештовані та відправлені за ґрати, були звільнені щонайменше під домашній арешт. Прокуратура має подати до судів клопотання про зміну запобіжного заходу із 2 місяців у в’язниці на домашній арешт.

Також сподіваємося, що нині буде ухвалений закон про декриміналізацію, щоб учасники акцій протесту більше не опинялися за ґратами і відповідно з них було знято кримінальне переслідування. Перемовини у парламенті ще тривають, так звана більшість не хоче йти не поступки, проте ми наполягатимемо на тому, аби закон було ухвалено без жодних умов чи відтермінувань”, – повідомив Олег Тягнибок.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.