Авторські статті

Біля будинку голови Дніпропетровського УДАРу чергують «тітушки»

Хлопці спортивної статури та характерної зовнішності постійно знаходяться біля будинку голови Дніпропетровського обласного «УДАРу» Олени Васильченко.

«Тітушки» дзвонять в домофон моєї квартири. Обходять територію будинку, де я мешкаю, встановили чергування і намагаються, очевидно, зустрітися зі мною», – повідомила Васильченко.

Голова Дніпропетровського «УДАРу» зазначила, що хлопці дуже схожі на тих, хто бив мирних демонстрантів під Дніпропетровською ОДА 26 січня і яких тоді прикривали правоохоронці. «Ці молодики одягнуті в однаковий одяг, такий самий, як і ті, що ввечері у неділю ганялися за знімальною групою Дніпропетровського 9 каналу після запису інтерв’ю з народним депутатом від «УДАРу» Сергієм Капліним», – розповіла Васильченко.

Олена Васильченко також зазначила, що в квартирі її батьків нещодавно був проведений обшук. «Два дні тому шестеро осіб прийшли в квартиру моїх батьків, де на той час знаходилася моя літня мати. Показали папірець за підписом судді Бабушкінського районного суду — Решетнік М. О за участю слідчого Проскурнікова С. А. та почали обшук і погром. Шукали листівки, вибухові пакети, зброю. Нічого не знайшовши, покинули квартиру», – зазначила голова Дніпропетровського «УДАРу».

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України