Біля будинку голови Дніпропетровського УДАРу чергують «тітушки»

Хлопці спортивної статури та характерної зовнішності постійно знаходяться біля будинку голови Дніпропетровського обласного «УДАРу» Олени Васильченко.

«Тітушки» дзвонять в домофон моєї квартири. Обходять територію будинку, де я мешкаю, встановили чергування і намагаються, очевидно, зустрітися зі мною», – повідомила Васильченко.

Голова Дніпропетровського «УДАРу» зазначила, що хлопці дуже схожі на тих, хто бив мирних демонстрантів під Дніпропетровською ОДА 26 січня і яких тоді прикривали правоохоронці. «Ці молодики одягнуті в однаковий одяг, такий самий, як і ті, що ввечері у неділю ганялися за знімальною групою Дніпропетровського 9 каналу після запису інтерв’ю з народним депутатом від «УДАРу» Сергієм Капліним», – розповіла Васильченко.

Олена Васильченко також зазначила, що в квартирі її батьків нещодавно був проведений обшук. «Два дні тому шестеро осіб прийшли в квартиру моїх батьків, де на той час знаходилася моя літня мати. Показали папірець за підписом судді Бабушкінського районного суду — Решетнік М. О за участю слідчого Проскурнікова С. А. та почали обшук і погром. Шукали листівки, вибухові пакети, зброю. Нічого не знайшовши, покинули квартиру», – зазначила голова Дніпропетровського «УДАРу».

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

18 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh