Авторські статті

Нація не дозволить, щоби в Україні місце Президента посів пахан

На переконання народного депутата від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Олександра Сича, єдність українців, монолітність їхніх дій у боротьбі з внутрішнім окупантом унеможливить, щоби в Україні місце Президента зайняв пахан, а держава, яка для багатьох поколінь українців є святинею, перетворилася на територію, де правлять “панятія”. Про це Олександр Сич заявив 22 січня 2014 року в Києві.

“Ми не дозволимо сплюндрувати Українську державу нашому внутрішньому окупанту – донецькому клану. Ми не допустимо, щоби в Українській державі замість Президента сидів пахан, щоби на Державну скарбницю дивилися як на “общак”, а замість законів – впроваджували якісь “панятія”, нав’язували їх суспільству й змушували жити за ними”, – заявив свободівець.

За словами націоналіста, коли злочинний режим Януковича намагається зруйнувати сучасну Українську державу, він має усвідомлювати, на які перепони при цьому наткнеться. Для багатьох поколінь українців держава є справжньою святинею. Це підтвердив, зокрема, і Акт Злуки між ЗУНР та УНР, 95-ту річницю якої сьогодні відзначає українське суспільство.

“Акт Злуки між ЗУНР та УНР зайвий раз підтвердив національну єдність українців. Засвідчив, що держава для них є святинею. Недаремно багато сотень років українці за неї боролися і боролися не для того, аби сьогодні новітні окупанти її плюндрували”, – зазначив Олександр Сич.

Як підкреслив народний депутат, ані брутальний тиск на громадян, ані обмеження їхніх прав і свобод, ані переслідування чи поодинокі викрадення, жодні репресії вже не залякають українське суспільство. Це ось уже другий місяць демонструє Майдан, красномовно засвідчують події на Грушевського, до цього спонукає вчорашнє пікетування під Генпрокуратурою, де спільними зусиллями, стоячи пліч-о-пліч, ми боролися за звільнення всіх затриманих учасників протестних акцій, закликали знайти зниклого активіста громадської організації “Всеукраїнське об’єднання “Майдан” Ігоря Луценка.

“Нас не залякати! Ми вже це все проходили. Ми продемонстрували, що готові вистояти в боротьбі. Жодні викрадення людей, псевдозакони, що порушують елементарні права й свободи громадян та вводять абсурдні обмеження для людей, не допоможуть цьому режимові. Найголовніше у нашій боротьбі – це наша монолітність у боротьбі. І саме в цій монолітности запорука нашої перемоги”, – заявив Олександр Сич.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.