Авторські статті

Янукович веде цілеспрямований наступ на український народ

Про це народний обранець від ВО “Свобода” розповів у прямому етері телеканалу “Еспресо ТВ”. Ігор Швайка зазначив, що саме Янукович через постійне ігнорування вимог українців, перетворює мирний протест на насильницький. “Від першого дня ми повторювали, що ми ведемо мирний протест. Насправді те, що відбувається на Грушевського, є надзвичайно зухвалою провокацією Януковича. Влада зараз розігрує сценарій для введення надзвичайного стану в країні. Те, що ми бачимо на екранах телевізорів, є майже завершеною картинкою. Хоч це й звучить цинічно, але владі не вистачає лише жертв. Сьогодні будуть проводитися засідання Харківської міської та обласної рад, до порядку денного яких включено питання звернення до Януковича з проханням забезпечити конституційний порядок в Україні. Очевидно, що це буде не останнє звернення такого типу. Зараз влада просто повторює сценарій 2004 року”, – розповів свободівець.

Націоналіст також відповів на запитання щодо можливих перемовин з силовиками. За словами Ігоря Швайки ті, які зверталися до опозиції, вели мову лише про гарантії для себе. “Ні про яку честь, гідність чи інтерес України мова навіть не йде. Ті командири “Беркуту”, які до нас зверталися, просять гарантій, що в разі переходу на сторону народу, вони залишаться на теперішніх місцях роботи. Наші позиції чіткі – ми не будемо говорити з людьми, які виконують злочинні накази, спрямовані проти свого народу, які думають лише про порятунок власної шкури, для яких честь, гідність та інтерес України є пустими звуками”, – зазначив Ігор Швайка.

Свободівець закликав українців організовуватись у загони самооборони, адже, за його словами, це дозволить не лише створити дієвий механізм протистояння владі, але й захисту протестувальників. “Ви повинні розуміти принцип – у ВО “Свобода” ми постійно слідкуємо за безпекою наших партійців та прихильників. Як тільки котрогось з них затримано чи атаковано, всі партійці йдуть йому на допомогу. А це все тому, що у нас ведеться облік людей. Инша справа, якщо затримано людину, яка не належить до жодної організації. На жаль, зазвичай багато часу йде на встановлення місця перебування та особи затриманого. Саме тому система самооборони передбачає створення груп протестувальників, на чолі яких буде стояти десятник чи сотник, котрий вестиме контроль над діяльністю та безпекою своїх підлеглих. З иншого боку, це також дозволить нам швидко мобілізуватися і за потреби виступити на захист Майдану. А така необхідність може з’явитися дуже скоро. Минулої ночі я проводив нічне чергування, протягом якого до нас постійно надходила інформація про “ті тушок”, які гуляють вулицями Києва та трощать все на своєму шляху. Ми зверталися до міліції, дзвонили на 102, але отримували лише відмовки. Міліція не на стороні народу. Нам не має від кого очікувати захисту, окрім як від самих себе”, – підсумував Ігор Швайка.

Післяслово: Ігор Швайка говорив про сценарії влади вчора ввечері. На жаль, сьогодні зранку ми побачили, що диктаторських режим Януковича таки почав втілювати їх в життя, адже сьогодні зранку Беркут здійснив атаку, результатом якої є смерть кількох протестувальників.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.