Авторські статтіНовини

Начальник Дніпропетровського військового госпіталю висловив вдячність Івано-Франківській Архиєпархії за допомогу

Шановні друзі!

Командування військової частини А4615 (військовий госпіталь) висловлює щиру подяку за допомогу капелану о. Дмитру Вігуку, який займається духовною опікою поранених воїнів АТО, які прибувають на лікування. Отець Дмитро є одним із перших військових капеланів, що прибув у військовий госпіталь з 09.09 по 01.11.2014 року, до того ніс служіння у механізованій бригаді в/ч 3938 за наказом департаменту патріаршої курії Української греко-католицької церкви у справах душпастирства силових структур України.

Отець Дмитро зарекомендував себе з найкращої сторони в допомозі Божим словом, молитвою, розраджуванням у важких болях пораненим бійцям у військовій операції під Іловайськом, а також допомагав необхідними речами та одягом, яких потребували поранені бійці.

Вдруге з 28.01. по 10.03.2015 року о. Дмитро ніс духовну опіку для поранених бійців під Дебальцеве.

Сьогодні, втретє, з 16.11 по 2-. 12.2015 року до нас приїхав наш капелан не з порожніми руками, і став несподіванкою для усіх нас. Із розмови з капеланом ми дізналися, що правлячий митрополит Володимир Війтишин Івано-Франківський благословив його у поїздку до Англії, де у кафедральному соборі о. Дмитро звернувся до української громади з проханням допомогти військовому госпіталю Дніпропетровська у придбанні автомобіля позашляховика, який би служив для перевезення поранених бійців у зоні АТО Донецької та Луганської областей. Згодом від волонтерів українсько-британської команди, зокрема Гниденко Жанни, Бредбури Нелі, Котовського Володимира, Спаської Ірини та земляками з СІЛА Бранфі Дзева Наталі, Ничай Степана, і Валентини, Болюк Михайла, Дзера Василя, Чорній Ірини, Верстин Андрія, Іваскевич Валентини та Ігоря був придбаний автомобіль позашляховик «Міцубісі Ь200» і подарований госпіталю.

Ми щиро вдячні патріарху Святославу УГКЦ, митрополиту Володимиру Війтишину Івано-Франківська, духовенству капеланів, волонтерам, громаді церкви Пресвятої Богородиці, вчителям та учням шкіл №1, 2 м. Рогатина, які допомогли продуктами харчування, консервацією та іншими необхідними речами.

Особисто висловлюємо подяку за допомогу міському голові м. Рогатин Сергію Насалик, місцевим депутатам Володимиру Будзу, Ігорю Третяку, Любомиру Лялька, підприємцям братам Богдану і Василю Хливінським за перевезення автомобіля через кордон.

Отець Дмитро всім нам передав благословення від всіх священників Івано- Франківська Архієпархії, від своїх парафіян, які моляться за військових лікарів та бійців-героїв України та їх добрі побажання о. Дмитро професійно приступив до виконання свого капеланського служіння строком до 20.12. 2015 року у госпіталі Дніпропетровська.

А.С.Рильський,
Начальник Дніпропетровського військового госпіталю

Джерело: прес-служба Івано-Франківської архиєпархії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.