Авторські статтіНовини

В аеропортах Києва, Львова та Одеси прикордонники виявили підроблені та недійсні документи

Учора під час заходів прикордонного контролю співробітники Держприкордонслужби виявили 3 порушників, які намагалися перетнути кордон за підробленими документами у  трьох аеропортах України.

Перетнути незаконно авіаційний пункт пропуску «Бориспіль» громадянин Туреччини намагався за підробленим паспортом громадянина Литви. Правопорушника повернуто в зворотному напрямку рейсом до Стамбула.

Інший порушник, громадянин України, прилетів із Варшави до Львова. Прикордонники Львівського загону виявили у нього підроблений паспорт громадянина Румунії. Під час бесіди з чоловіком прикордонникам стало відомо, що українець купив паспорт громадянина Румунії в Англії за тисячу доларів США. Наразі чоловіка притягнуто до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетинання державного кордону України. Про ситуацію повідомлено працівників МВС.

А громадянина Азербайджану передано співробітникам поліції через недійсну посвідку на постійне проживання в Україні. Недійсний документ прикордонники Одеського загону виявили під час контролю пасажирів рейсу «Одеса-Стамбул».

 

Державна прикордонна служба України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.