Авторські статтіФотогалерея

Колишніх моделей не буває: 47-річна Клаудія Шифер засмагає в бікіні. Фото

47-річна зірка показала фігуру в бікіні.

Німецька супермодель, актриса і посол доброї волі ЮНІСЕФ (Міжнародний надзвичайний фонд допомоги дітям Організації Об єднаних Націй) від Великобританії Клаудіа Шиффер не втрачає час дарма. Вона активно проводити останні дні літа в компанії 47-річного чоловіка британського продюсера і кінорежисера Меттью Вона і трьох дітей: 15-річного Каспара, 13-річної Клементини і 8-річної Козіми. Нагадаємо, подружжя перебувають у щасливому шлюбі 16 років. Коли вдається знайти вільний час, то подружжя обов’язково разом відправляється у відпустку.

В цей раз зіркова пара обрала для відпочинку невелике курортне містечко Портовенеро в Італії. Подружжя орендували яхту, на якій плавають по морю, насолоджуються сонцем і лицезреют прекрасні береги.

Бывших моделей не бывает: 47-летняя Клаудиа Шиффер загорает в бикини

Тільки папараці не дрімають навіть на берегах Італії. Вони теж рушили слідом за зірками, щоб відобразити їх інтимні моменти. Адже, як відомо, Клаудіа Шифер не любить ділитися кадрами особистого характеру. Вона вже давно веде досить закритий спосіб життя. Модель вважає, що справжнє щастя любити тишу, сім’я недоторканна.

Однак фотографи встигли піймати селебріті в бікіні. Треба сказати, що відома манекенниця виглядає на заздрість багатьом молодим дівчатам: плоский животик, накачаний прес, пружні сідниці і стрункі ноги… Відзначимо, що 25 серпня Клаудіа відзначить 48-річчя.

Треба визнати, що Шиффер не боїться віку і приймає його з гідністю. На світських заходах вона з’єднання являється навіть без макіяжу. Вона довела, що жінка під 50 може виглядати чудово. Головне, як стверджує зірка, посилено працювати над собою. Природно, її ранок і вечір не обходитися без зволожуючого засобу. Вона відвідує спа-процедури, які розслаблюють тіло і допомагають позбутися від токсинів. Безумовно, Клаудіа дотримується правильного харчування. В основі її раціону – білки, фрукти і овочі. Також вона щодня займається фітнесом, інакше до своїх років не змогла б зберегти ідеальну фігуру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України