На Юпітері виявили невідомий зелений трикутник

Вчені розглянули невідомий трикутник на поверхні планети.

Сучасна людина постійно знаходить якісь незвідані таємниці, які раніше зберігав в собі космос. Сприяють цьому процесу новітні станції і зонди, які запускаються з Землі для дослідження космічного простору. Так, вчені NASA отримали зі станції «Юнона» дані з Юпітера, які розповіли про існування там зеленого трикутника, який блищить у променях Сонця.

Після вивчення отриманих матеріалів дослідники припустили, що він складається з якогось сплаву і має штучне походження. Раніше даний об’єкт не був виявлений із-за низької роздільної здатності телескопів.

Нагадаємо, що дослідження Юпітера почалося з 1973 року. Вперше на орбіті закріпився апарат “Галілео” в 1995 році. Він залишався на своїй позиції 7 років і зумів розглянути всі місяця і навіть розгорнуто зонд в атмосферу. Його ідеальне розташування допомогло відстежити прибуття комети Шумейкер-Леві 9 в 1994 році. У 2003 році механізм направили в планету, де він розбився на прискоренні 50 км/с.

Отримані відомості з орбіти показали, що атмосфера на 90% представлена воднем. Температура 300°C, а вітер прискорювався до 644 км/ч.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh