Техно

На Юпітері виявили невідомий зелений трикутник

Вчені розглянули невідомий трикутник на поверхні планети.

Сучасна людина постійно знаходить якісь незвідані таємниці, які раніше зберігав в собі космос. Сприяють цьому процесу новітні станції і зонди, які запускаються з Землі для дослідження космічного простору. Так, вчені NASA отримали зі станції «Юнона» дані з Юпітера, які розповіли про існування там зеленого трикутника, який блищить у променях Сонця.

Після вивчення отриманих матеріалів дослідники припустили, що він складається з якогось сплаву і має штучне походження. Раніше даний об’єкт не був виявлений із-за низької роздільної здатності телескопів.

Нагадаємо, що дослідження Юпітера почалося з 1973 року. Вперше на орбіті закріпився апарат “Галілео” в 1995 році. Він залишався на своїй позиції 7 років і зумів розглянути всі місяця і навіть розгорнуто зонд в атмосферу. Його ідеальне розташування допомогло відстежити прибуття комети Шумейкер-Леві 9 в 1994 році. У 2003 році механізм направили в планету, де він розбився на прискоренні 50 км/с.

Отримані відомості з орбіти показали, що атмосфера на 90% представлена воднем. Температура 300°C, а вітер прискорювався до 644 км/ч.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

nineteen − sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.