Опозиція і влада повинні об’єднатися у питанні створення спільного газового консорціуму з ЄС – Сергій Таран

Сьогодні Україні дуже важливо зробити вигідну хорошу пропозицію ЄС, щоб створити спільний газотранспортний консорціум. Це потрібно для того, щоб на Заході були зацікавлені в тому, щоб наша ГТС працювала. Таким чином ми не будемо їздити в ЄС і вимагати або просити щось, а європейський бізнес, європейські виборці, тому що це їх робочі місця, будуть вимагати від своїх урядів продовження роботи газотранспортної системи України. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів політолог Сергій Таран.

Він зазначив, що потрібно якомога швидше продати 49% акцій права на використання української ГТС європейцям. Такий консорціум створить потужне лобі на Заході, яке буде зацікавлене в тому, щоб прокачувати газ через українську територію.

Сергій Таран підкреслив, що тут є одна велика небезпека для України. Вже можна собі уявити, як багато депутатів будуть приходити на телеефіри і розповідати, що вони не продадуть наші труби іноземцям, мовляв нехай вони краще згниють, ніж опиняться у власності Заходу. Подібну риторику ми чуємо щодо вільного ринку землі. Цього допустити не можна, в цьому питанні і владі, і опозиції потрібно об’єднатися.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh