Авторські статтіЕкономіка

Опозиція і влада повинні об’єднатися у питанні створення спільного газового консорціуму з ЄС – Сергій Таран

Сьогодні Україні дуже важливо зробити вигідну хорошу пропозицію ЄС, щоб створити спільний газотранспортний консорціум. Це потрібно для того, щоб на Заході були зацікавлені в тому, щоб наша ГТС працювала. Таким чином ми не будемо їздити в ЄС і вимагати або просити щось, а європейський бізнес, європейські виборці, тому що це їх робочі місця, будуть вимагати від своїх урядів продовження роботи газотранспортної системи України. Про це в ефірі одного з телеканалів розповів політолог Сергій Таран.

Він зазначив, що потрібно якомога швидше продати 49% акцій права на використання української ГТС європейцям. Такий консорціум створить потужне лобі на Заході, яке буде зацікавлене в тому, щоб прокачувати газ через українську територію.

Сергій Таран підкреслив, що тут є одна велика небезпека для України. Вже можна собі уявити, як багато депутатів будуть приходити на телеефіри і розповідати, що вони не продадуть наші труби іноземцям, мовляв нехай вони краще згниють, ніж опиняться у власності Заходу. Подібну риторику ми чуємо щодо вільного ринку землі. Цього допустити не можна, в цьому питанні і владі, і опозиції потрібно об’єднатися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України