NASA показали біля Сонця МКС прибульців з Нібіру – Інопланетяни спостерігають і готують удар

Яскравий об’єкт «вийшов» з головної зірки нашої планетарної системи, залишивши за собою слід сонячної матерії. Все, що відбувається потрапило на фото і відео супутника SOHO.

Американське космічне агентство NASA постійно викладає величезна кількість матеріалів, зроблених під час самих різних космічних місій в самих віддалених куточках нашої Сонячної системи. Таким чином вчені діляться зі звичайними людьми красою космосу, пояснюють його будова, закони і намагаються позбавляти людей самих різних забобонів. Однак, зрити деякі деталі NASA не завжди вдається.

Нещодавно в Мережу потрапили знімки, зроблені космічним апаратом для спостереження за Сонцем SOHO. Відомий уфолог і конспіролог по імені Худобу Варінга традиційно вивчив матеріали і помітив біля головної зірки нашої планетарної системи дивний об’єкт. За словами дослідника, НЛО був дуже близький до поверхні Сонця. На такій відстані будь-земний космічний апарат або ж астероїд б просто розплавився, тому Варінга припустив, що мова йде про інопланетне сліді.

NASA показали возле Солнца МКС пришельцев с Нибиру – Инопланетяне наблюдают и готовят удар

На опублікованих матеріалах уфолог припустив, що опубліковані матеріали показали біля Сонця Міжгалактичну космічну станцію, при цьому NASA нібито сфотографували МКС саме прибульців з Нібіру. Фахівець пов’язаність язує появу біля Сонця великого космічного корабля з іншими своїми доказами про планету Х, нібито вона зараз перебуває у зірки.

Худорлявість Варінга впевнений, що знайдена станція вилетіла саме вилетіла з Сонця і зараз знаходиться десь на орбіті зірки. Про це свідчить знімок, на якому НЛО виглядає як яскравий спалах, а за ним розвивається хвіст сонячної матерії.

NASA показали возле Солнца МКС пришельцев с Нибиру – Инопланетяне наблюдают и готовят удар

Сам уфолог зізнається, що теорія з МКС прибульців з Нібіру – це тільки припущення. Коментатори до публікації Варінга нікого свої особисті припущення. За їх словами, інопланетяни вже давно спостерігають за нашою планетою і нібито готують удар. Доказами можуть служити часті появи НЛО на Землі, а також різні фрази об’єкти саме біля Сонця. Не мало важливим, на думку коментаторів, є і поява великої кількості метеоритів, які можуть мати природне походження.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh