Техно

NASA показали біля Сонця МКС прибульців з Нібіру – Інопланетяни спостерігають і готують удар

Яскравий об’єкт «вийшов» з головної зірки нашої планетарної системи, залишивши за собою слід сонячної матерії. Все, що відбувається потрапило на фото і відео супутника SOHO.

Американське космічне агентство NASA постійно викладає величезна кількість матеріалів, зроблених під час самих різних космічних місій в самих віддалених куточках нашої Сонячної системи. Таким чином вчені діляться зі звичайними людьми красою космосу, пояснюють його будова, закони і намагаються позбавляти людей самих різних забобонів. Однак, зрити деякі деталі NASA не завжди вдається.

Нещодавно в Мережу потрапили знімки, зроблені космічним апаратом для спостереження за Сонцем SOHO. Відомий уфолог і конспіролог по імені Худобу Варінга традиційно вивчив матеріали і помітив біля головної зірки нашої планетарної системи дивний об’єкт. За словами дослідника, НЛО був дуже близький до поверхні Сонця. На такій відстані будь-земний космічний апарат або ж астероїд б просто розплавився, тому Варінга припустив, що мова йде про інопланетне сліді.

NASA показали возле Солнца МКС пришельцев с Нибиру – Инопланетяне наблюдают и готовят удар

На опублікованих матеріалах уфолог припустив, що опубліковані матеріали показали біля Сонця Міжгалактичну космічну станцію, при цьому NASA нібито сфотографували МКС саме прибульців з Нібіру. Фахівець пов’язаність язує появу біля Сонця великого космічного корабля з іншими своїми доказами про планету Х, нібито вона зараз перебуває у зірки.

Худорлявість Варінга впевнений, що знайдена станція вилетіла саме вилетіла з Сонця і зараз знаходиться десь на орбіті зірки. Про це свідчить знімок, на якому НЛО виглядає як яскравий спалах, а за ним розвивається хвіст сонячної матерії.

NASA показали возле Солнца МКС пришельцев с Нибиру – Инопланетяне наблюдают и готовят удар

Сам уфолог зізнається, що теорія з МКС прибульців з Нібіру – це тільки припущення. Коментатори до публікації Варінга нікого свої особисті припущення. За їх словами, інопланетяни вже давно спостерігають за нашою планетою і нібито готують удар. Доказами можуть служити часті появи НЛО на Землі, а також різні фрази об’єкти саме біля Сонця. Не мало важливим, на думку коментаторів, є і поява великої кількості метеоритів, які можуть мати природне походження.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.