Україна вчасно звернула з шляху вступу у Митний союз

Сьогодні вже «нещасний» долар коштує всього 65 рублів. На тлі невтішної перспективи для російської національної валюти пригадується, як перед Майданом Росія тягне Україну в свій Митний союз. Кремль засилав у Київ своїх пропагандистів і ті розповідали казки про восьмий поверх дачі у кожного росіянина і зарплати за 150 тисяч. Багато тоді повірили, що Росія – це нібито ціла альтернатива ЄС і США. І навіть не просто альтернатива, але здатна змагатися з усім Заходом. Сьогодні ці ілюзії були розбиті вщент. Немає ніякого величі і змагатися нездатна. ВВП РФ на рівні Мексики. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Джон Сміт.

Він зазначає, що анексія Криму стала тією точкою неповернення, після якої в Росію повалило «щастя», почався повний безпросвіт принижень і побиття. Висилка дипломатів, заборона збірної ходити під триколором, збитий Су турками, «Томагавки» з російської бази і розгром американцями росіян під Хішамом, 400 кг коксу в посольстві в Аргентині, 20 пакетів санкцій і обвал рубля, сміттєва капіталізація російських компаній. Все це далеко не повний перелік принижень. І саме веселе: Росія не зможе відповісти. У телевізорі суцільне надування щік, а на ділі пшик.

За словами блогера, ніякою альтернативою США і ЄС Росія не є. РФ – це лише осколок недобитого СРСР і її тепер будуть добивати і дуже добре, що ми тепер не разом з цими хлопцями, які пересварилися з усім світом. У 2013-му це зрозумів Майдан і повернувши нас у правильний табір, а зараз це мають можливість побачити і наші «ватники».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

One comment

  1. Вот оно и видно результаты поворота. Что бы вы сдохли твари, довели страну

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh