Авторські статті

Україна вчасно звернула з шляху вступу у Митний союз

Сьогодні вже «нещасний» долар коштує всього 65 рублів. На тлі невтішної перспективи для російської національної валюти пригадується, як перед Майданом Росія тягне Україну в свій Митний союз. Кремль засилав у Київ своїх пропагандистів і ті розповідали казки про восьмий поверх дачі у кожного росіянина і зарплати за 150 тисяч. Багато тоді повірили, що Росія – це нібито ціла альтернатива ЄС і США. І навіть не просто альтернатива, але здатна змагатися з усім Заходом. Сьогодні ці ілюзії були розбиті вщент. Немає ніякого величі і змагатися нездатна. ВВП РФ на рівні Мексики. Про це у своєму блозі пише український блогер з ніком Джон Сміт.

Він зазначає, що анексія Криму стала тією точкою неповернення, після якої в Росію повалило «щастя», почався повний безпросвіт принижень і побиття. Висилка дипломатів, заборона збірної ходити під триколором, збитий Су турками, «Томагавки» з російської бази і розгром американцями росіян під Хішамом, 400 кг коксу в посольстві в Аргентині, 20 пакетів санкцій і обвал рубля, сміттєва капіталізація російських компаній. Все це далеко не повний перелік принижень. І саме веселе: Росія не зможе відповісти. У телевізорі суцільне надування щік, а на ділі пшик.

За словами блогера, ніякою альтернативою США і ЄС Росія не є. РФ – це лише осколок недобитого СРСР і її тепер будуть добивати і дуже добре, що ми тепер не разом з цими хлопцями, які пересварилися з усім світом. У 2013-му це зрозумів Майдан і повернувши нас у правильний табір, а зараз це мають можливість побачити і наші «ватники».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України