Авторські статтіЕкономіка

Проект Північний потік-2 – це політичний хабар за лояльність до Росії

Так охарактеризував президент Порошенко позицію деяких країн ЄС, які підтримали будівництво «Північного потоку-2». За словами українського блогера Сергія Марченка, гарні і правильні слова президента, але, на жаль, це тільки слова і наслідків за ними ніяких не буде. Набагато цікавіше було б завчасно попередити європейських партнерів про те, що у нас зовсім зносилася газова труба. Настільки зносилася, що ми змушені терміново поставити її на ремонт в 2019 році.

Блогер зазначає, що потім треба було зазначити, що ми, звичайно ж, висловлюємо занепокоєність долею німецьких споживачів, яким доведеться пару років померзнути, поки Німеччина знайде спосіб повністю замінити український транзит. Але, як вірний союзник Німеччини, ми виступаємо за те, щоб Німеччина залишалася імпортером природного газу і імпортувала його в достатніх кількостях.

За словами Марченко, щиро, дуже хотілося б подивитися на вираз облич в уряді ФРН. Якщо зараз зрозуміло, що Німеччина прибирає український транзит, то немає сенсу в цих ритуальних танцях, польоти в Берлін і гострих інтерв’ю німецькій пресі. Пізно вже, потяг іде або Україна створить щось екстраординарне, або нас викинуть з величезного ринку транзиту газу, а, значить, треба діяти.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України