Авторські статтіДіаспора

Довгоочікувані ескалатори полегшать дорогу в аеропорт Праги

Обидва ескалатора на виході зі станції празького метро N?dra?? Veleslav?n будуть працювати тільки на підйом. Для спуску в підземку пасажирам доведеться користуватися іншим входом. Причому спускатися з важкими валізами, як і раніше, доведеться по сходах. Про це у вівторок повідомило Транспортне підприємство Праги (DPP).

Разом з тим організація озвучила компромісне рішення: у ескалаторів поставляти чергових, які в залежності від актуальної ситуації будуть перемикати один з пристроїв в режим спуску. Інтернет-користувачі вже встигли висміяти транспортників за чергову «геніальну» ідею. Вони вважають, що дане рішення лиш внесе плутанину, і простіше відразу розподілити призначення виходів, повісивши відповідні покажчики.

Нагадаємо, N?dra?? Veleslav?n була введена в експлуатацію в квітні 2015 року, після чого на архітекторів обрушився шквал критики. Пасажири дивувалися, як можна було «забути» побудувати ескалатор на виході зі станції, що зв’язує метро з аеропортом Вацлава Гавела, куди щодня приїжджають тисячі людей з важкими валізами.

Щоб хоч якось полегшити життя пасажирам, празький аеропорт за свій рахунок поставив чергувати біля сходів носильників. Вони безкоштовно допомагали мандрівникам піднімати важкі валізи. Через три роки на виході нарешті з’явився ескалатори. Вони почнуть роботу 13 квітня.

Однак є й проблема. Справа в тому, що із-за обмеженої ширини виходу, пристрої довелося робити вже стандартних габаритів. Цей факт дозволяє припустити, що пасажирам з громіздкими валізами буде потрібно більше часу для заходження на ескалатор, що істотно знизить його пропускну здатність. Ймовірно, саме тому DPP вирішило відмовитися від постійної роботи ескалаторів в обидві сторони.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України