Авторські статті

На Святвечір велика сім’я Майдану скуштує 12 страв і кутю двох видів

“Можливо, на Різдво Бог додасть розуму нашій владі, і вона не буде чинити ніяких провокацій. Адже ми оплатили всі рахунки за комунальні послуги Штабу національного спротиву в Будинку профспілок і готуємося до Святої вечері на Майдані 6 січня”, – зазначив 4 січня 2014 року під час брифінгу комендантів Штабу національного спротиву Михайло Блавацький – один із комендантів, народний депутат України від Всеукраїнського об’єднання “Свобода”.


“Це буде перший в Европі масштабний народний Святвечір, на який, за українською традицією, буде приготовано дванадцять страв і обов’язково кутя двох видів. Ми вже переконалися, як злагоджено відбулася зустріч Нового Року на Майдані. Тож у такому ж европейському стилі ми зустрінемо народження Ісуса Христа в Україні”, – розповів націоналіст.

Михайло Блавацький також привітав українців із Різдвом Христовим і запросив всіх киян спробувати смачної куті двох типів, яку на Майдані будуть готувати у великих казанах, – властиву для західного та центрально-східного регіонів України.

Під час брифінгу коменданти повідомили, що на кухні в Будинку профспілок буде приготовано багато різних смаколиків з української кухні: пиріжки, перші страви з козацької кухні, випічка, пампухи з різними начинками тощо. У пампухах буде заховано п’ять сюрпризів, хто їх знайде – переможець призів комендантів Майдану Незалежності. На Майдані відбудуться Богослужіння за участи духовенства різних конфесій.

На разі господарство Майдану працює у звичному режиму, всі готуються до святкування Різдва: закуплено необхідні продукти, здійснюється генеральне прибирання. Однак проблеми залишаються ті ж: міліція перешкоджає функціюванню Майдану. 3 січня Автомайдан здійснив попереджувальну акцію протесту до столичного ДАІ, де в.о. начальника пообіцяв не перешкоджати роботі Майдану, однак тиск на опозиційне містечко в Києві з боку правоохоронних органів все ж відчувається.

Зараз тривають масштабні приготування Майдану до Різдва, формується святкова програма, де виступлять із вертепним дійством та колядою різні етноколективи з усіх куточків України. Надійшло дуже багато заявок, які в цілодобову Різдвяну програму вже не вміщуюся. Вдячні кияни погодилися забезпечити прийом артистів у своїх домівках на святковий період.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які перебувають на Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України