Авторські статті

Майдан запрошує зустріти Різдвяні свята разом

Майдан запрошує киян та гостей столиці зустріти Різдвяні свята разом.

Запрошення сьогодні на брифінгу у Штабі національного спротиву озвучили коменданти Будинку профспілок Степан Кубів, Микола Блавацький та Сергій Аверченко.

За словами Степана Кубіва, очікується, що святкувати Різдво на Майдан приїдуть кілька сотень тисяч людей з усієї України, у тому числі, безумовно, і кияни.


«Святвечір буде проходити у великій сім’ї, яка називається Майдан. Буде представлено дванадцять страв, головною серед яких буде кутя. Вона буде двох сортів. Одна така, яка властива для Західної та Центральної України, інша – яку готують на Сході країни», – розповів Кубів.

У святковому меню передбачені також декілька сортів пампухів, блюда козацької кухні тощо. Кутя варитиметься у великих казанах на Майдані.

Протягом 6-7 числа на Майдані будуть проведені святкові молебні. Сформовано програму виступу вертепів.

«Святкова програма побудована так, щоб демонструвати єдність України», – повідомив Кубів.

За його словами, передбачено також подарунки для євромайданівців. Отримати їх зможе той, кому дістанеться пампух зі спеціальною монеткою в середині. Пред’явивши цю монетку, можна буде отримати сувенір – символ Майдану – розмальовану студентами каску, або оригінальні прикраси для ялинки.

«Киянам хочу подякувати за те, що вони зголосилися взяти багато людей на проживання на свята до себе», – наголосив комендант.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які хочуть добратись та стоять Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.