Новини

На скільки насправді «миттєві» позики на карту?

Сьогодні отримати гроші на карту стало значно простіше. В звичний процес кредитування українців увірвались мікрофінансові організації, які пропонують таку послугу, як термінова позика на карту. Це ідеальний спосіб отримати гроші до зарплати всього за декілька хвилин. Проста процедура оформлення, вигідні умови кредитування і мінімальна відмова зробили мікрофінансові організації популярними по всій території України.

Переваги мікрокредитування

Мікрофінансові організації пропонують своїм клієнтам вигідні умови для оформлення кредитів на невеликі суми. Саме тому їхніми послугами користуються тисячі українців. Такий спосіб оформлення позики має велику кількість переваг:

  1. Для того, щоб отримати гроші на карту, вам не потрібно навіть виходити з дому. Головне – мати під рукою телефон з виходом в інтернет, паспорт, ідентифікаційний код, email та карту будь-якого українського банку.
  2. МФО надають кредити без відмов. Головне – вказати у заявці правильні дані. Тримати гроші можуть люди будь якого віку та фінансового стану (але ті, що досягли повноліття) – студенти, безробітні чи пенсіонери.
  3. Компанії зазвичай не цікавляться вашою кредитною історією та не вимагають наявності поручителя.
  4. Ви можете самостійно обрати потрібну вам суму та термін, в який ви зможете повернути гроші.
  5. Багато МФО пропонують безвідсотковий кредит або позику з мінімальною процентною ставкою.

Звісно, варто пам’ятати, що МФО не надають можливості оформити кредит на великі суми. Це легко пояснити – такі компанії працюють виключно на довірі до своїх клієнтів. В деяких випадках вони навіть можуть оформити позику без фото та без дзвінків. Тому максимальна сума кредиту мало коли перевищує 15000-20000 гривень. Втім, цих грошей цілком вистачає на вирішенні дрібних фінансових труднощів, як-от похід до стоматолога, ремонт побутової техніки тощо.

Як швидко можна оформити мікрокредит

Багатьох людей цікавить наскільки ж швидко відбувається процедура оформлення кредиту. Насправді все буде залежати від МФО, яку ви обрали. Сьогодні існують спеціальні сервіси, які пропонують порівняти компанії, згідно зі швидкістю відповіді на запит користувача. Так ви зможете вибрати МФО, що надає дійсно миттєві позики.

Зазвичай відповідь надходить вже через 3-10 хвилин. Якщо заявка була схвалена – ви можете відразу ж отримати вказану суму на свою банківську карту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України