Жіночі знаки Зодіаку, які абсолютно не піддаються контролю

Які це знаки

В наш час представниці слабкої статі намагаються відстоювати свою індивідуальність. Їм не подобається, коли хлопці починають контролювати і командувати.

Овни

Представниці цього зодіакального сузір’я мають дуже своєрідний характер. Вони вперті, владні і запальні. Над Овнами дуже важко взяти контроль. Навіть людині, який є прекрасним маніпулятором. Ці дівчата мають свій стрижень, який зламати не вийде ні в кого.

Ці дівчата вражають своєю далекоглядністю. Овни вміють читати думки інших людей. Їх неможливо провести і обдурити.

Одна з основних цілей цього знака-підпорядкування їм інших особистостей. Вони хочуть, щоб їхня друга половинка була підпорядкована тільки їм.

Як правило, ці леді є лідерами в різних сферах:навчанні, роботі, сім’ї. Представниці знака дуже впевнені в собі. Вони ніколи не дозволять комусь стримувати їх бажання.

Жінки цього знака обожнюють розкіш. Їм подобається смачно їсти, добре виглядати і кожні півроку літати відпочивати в різні країни.

Тельці

Тельці зазвичай шукають собі в партнери забезпеченого молодої людини. Вони не збираються мати потребу в чому-то в цьому житті. При цьому ці дівчата залишаються незалежними від свого обранця.

Зазвичай Тельці мають пристойний достаток. Це розумні жінки, які своє зароблене не мають звички витрачати. А гроші від чоловіка летять в різні боки зі швидкістю світла.

Ці дівчата вміють керувати чоловіками. Роблять це дуже обережно, що ті просто не помічають маніпуляцій.

Цих представниць слабкої статі контролювати не вийде. А якщо спробуєте, то самі можете пошкодувати про свої дії. Не варто жартувати з жінками, народжені під цією зіркою.

 

Близнюки

Жінки цього зодіакального знака самі себе не в змозі контролювати. Що вже говорити про чоловіків, які мріють про такий місії. Навряд-чи їхні плани здійсняться. Близнюки не дивляться далеко в майбутнє, а живуть сьогоднішнім днем. Іноді трохи плануючи на завтра.

Коли ці дівчата знаходяться поруч з чоловіком, то віддають себе до останньої краплі, не думаючи про наслідки. При цьому у кожного Близнюка своє розуміння відносин.

Фахівці говорять про те, що дамі цього сузір’я люблять ігри. А контроль будь-якого роду є ілюзією, яка створювалася спеціально для того, щоб задовольнити чоловіка.

Друга половинка впевнена в тому, що контролює свою жінку. Але насправді таким не є. Близнюки можуть перевернути ситуацію таким чином, що чоловік взагалі не зрозуміє нічого. Трохи погравши, ці міти беруть управління в свою тендітні жіночі руки.

Представниці цього зодіакального знака готові погодитися на багато для того, щоб вважати себе на рівні з сильною статтю. Вони готові працювати вантажниками, піти в армію і виконувати іншу чоловічу роботу.

 

Козероги

Звичайно в багатьох професіях вони будуть не в змозі перевершити чоловіків. Але що стосується сімейних справ, то з упевненістю можна сказати, що там Козероги покажуть свої лідерські риси.

Дівчата цього сузір’я зможуть зробити в будинку ремонт, покласти кахель і паркет, вбити цвях. Вони можуть самостійно справлятися з усіма побутовими труднощами без хлопців. При необхідності можна зателефонувати в спеціальні служби, де можна найняти спеціальних людей.

Козероги можуть фінансово забезпечити собі і ні в чому не відчувати потреби. Саме з цієї причини вони вважають , що з протилежною статтю варто створювати відносини виключно для отримання любові, позитивних емоцій і відпочинку. З коханою людиною хочеться, щоб душа відпочивала.

Якщо вони зустрічають партнера, який намагається домінувати, то припиняють будь-які відносини. Така людина викликає сильний дискомфорт у Козерогів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 + twenty =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh