Успіх України і вибори на Донбасі: астролог озвучив пророцтво на 2020 рік

Збудеться чи ні?

Грудень 2019 року добіг до свого екватора і зовсім скоро люди будуть відзначати новорічні і різдвяні свята. І не секрет, що практично кожен дорослий українець хоче знати, що чекає нашу країну в наступному році.

Природно, ніхто не може дати прогноз зі 100% гарантією, однак є фахівці, прогнози яких постійно збуваються, таким є відомий астролог Влад Росс. Він відверто поспілкувався з українськими журналістами.

– Скажіть Влад, буде 2020 рік поворотним для всього світу?

“2020 рік — закінчення циклу, він дійсно почнеться поворотним, коли Юпітера із Сатурном увійдуть в зодіакальний знак Водолія, але станеться це аж в грудні наступного року. Тому це всього лише закінчуються цикли планет. Найбільші планети Сонячної системи, які можна побачити на небі, – це Юпітер і Сатурн. Смороду завжди надавати якийсь тренд на 20 років вперед. Тим самим можна бачити, що закінчується епоха Володимира Путіна, оскільки попередні з’єднання цих планет було рівно 20 років тому – в 2000 році в явились в місті у. Далі вже, в 2021 році, як вирішить Бог.”, – заявивши астролог.

– А які зміни можуть чекати Україну в 2020 році?

“В Україні все почне змінюватися з березня 2020 року. Уран зайшов в зодіакальний знак Тельця, який пов’язаний з Україною. До речі, я завжди був впевнений, що Водолій (Володимир Зеленський) виграє вибори, і зміни почалися в нашій країні з Водолія. Ще 10 років тому я сказав, що з 2021 року, коли відбудеться з’єднання єднання Сатурна і Юпітера, Україну очікує економічне диво схожий на китайському. Тобто, почнеться бурхливе економічне зростання у нашій країні. До цього у нас будуть відбуватися глобальні зміни. Можливо, восени у нас будуть місцеві вибори і перевибори парламенту. Взагалі, мій прогноз такий, що ця Верховна Рада довго не проіснує. Парламентські вибори за законом не можуть відбутися раніше, ніж через рік, а вибори в органи місцевого самоврядування можуть статися і достроково – навесні, аж до того, що вони можуть відбуватися не тільки у нас, але і на Донбасі. Швидше за все, ситуація може затягуватися і до осені можуть пройти термінові місцеві вибори. Все йде до того, що вони відбудуться восени, може бути, раніше вони пройдуть на Донбасі.”, – додав відомий астролог.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh