Політика

Успіх України і вибори на Донбасі: астролог озвучив пророцтво на 2020 рік

Збудеться чи ні?

Грудень 2019 року добіг до свого екватора і зовсім скоро люди будуть відзначати новорічні і різдвяні свята. І не секрет, що практично кожен дорослий українець хоче знати, що чекає нашу країну в наступному році.

Природно, ніхто не може дати прогноз зі 100% гарантією, однак є фахівці, прогнози яких постійно збуваються, таким є відомий астролог Влад Росс. Він відверто поспілкувався з українськими журналістами.

– Скажіть Влад, буде 2020 рік поворотним для всього світу?

“2020 рік — закінчення циклу, він дійсно почнеться поворотним, коли Юпітера із Сатурном увійдуть в зодіакальний знак Водолія, але станеться це аж в грудні наступного року. Тому це всього лише закінчуються цикли планет. Найбільші планети Сонячної системи, які можна побачити на небі, – це Юпітер і Сатурн. Смороду завжди надавати якийсь тренд на 20 років вперед. Тим самим можна бачити, що закінчується епоха Володимира Путіна, оскільки попередні з’єднання цих планет було рівно 20 років тому – в 2000 році в явились в місті у. Далі вже, в 2021 році, як вирішить Бог.”, – заявивши астролог.

– А які зміни можуть чекати Україну в 2020 році?

“В Україні все почне змінюватися з березня 2020 року. Уран зайшов в зодіакальний знак Тельця, який пов’язаний з Україною. До речі, я завжди був впевнений, що Водолій (Володимир Зеленський) виграє вибори, і зміни почалися в нашій країні з Водолія. Ще 10 років тому я сказав, що з 2021 року, коли відбудеться з’єднання єднання Сатурна і Юпітера, Україну очікує економічне диво схожий на китайському. Тобто, почнеться бурхливе економічне зростання у нашій країні. До цього у нас будуть відбуватися глобальні зміни. Можливо, восени у нас будуть місцеві вибори і перевибори парламенту. Взагалі, мій прогноз такий, що ця Верховна Рада довго не проіснує. Парламентські вибори за законом не можуть відбутися раніше, ніж через рік, а вибори в органи місцевого самоврядування можуть статися і достроково – навесні, аж до того, що вони можуть відбуватися не тільки у нас, але і на Донбасі. Швидше за все, ситуація може затягуватися і до осені можуть пройти термінові місцеві вибори. Все йде до того, що вони відбудуться восени, може бути, раніше вони пройдуть на Донбасі.”, – додав відомий астролог.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України