Життя

На що потрібно звернути увагу при оренді квартири

Проживання на чужій житлової площі, а саме це розуміється під найманням житла, може залишити приємні враження, а може і обернутися безліччю проблем. Для того щоб уникнути другого варіанту, варто особливу увагу приділити етапу огляду квартири, яка здається. В курортних містах таких, як Одеса можна брати житло в оренду по добово наприклад тут: 24ua.net/odessa, де ви попередньо можете оцінити стан квартири, що заощадить ваш час.

Сподобається вона майбутнім тимчасовим мешканцям чи ні, залежить від багатьох факторів. Часом рішення про наймання орендарі беруть під тиском абсолютно не залежать від стану квартири обставин, однак як би гостро не стояла проблема пошуку житла, не варто хапатися за перший-ліпший варіант.

У самій квартирі варто звернути увагу на її планування, продумати, наскільки вона буде зручною і дозволить розставити власну меблі мешканців, якщо така є. Особливо ретельно слід оглянути сантехніку, саме з нею зазвичай виникає найбільше проблем. Якщо виявляться якісь дефекти, протікання, непрацюючі крани, краще відразу вказати на це орендодавцю або ріелтору і обговорити умови їх усунення. Господар квартири може провести ремонт самостійно або доручити його орендарям, витрати яких будуть погашені за рахунок орендної плати.

Не завадить оцінити стан електропроводки. Чи витримає мережу в квартирі одночасно і електрочайник, і комп’ютер, і праска? Дозволить використовувати пральну машину? Ці моменти краще прояснити заздалегідь, щоб згодом уникнути неприємних сюрпризів. Окремо варто оглянути віконні рами, особливо у випадку, якщо в квартирі є кутові кімнати. В щілини і тріщини між стіною і вікном взимку буде дути холодне повітря, а квартира не буде теплою. Усунення таких недоліків – досить трудомісткий процес, який не завжди приводить до позитивного результату, тому буде краще, якщо рами та ділянки стін біля вікон спочатку будуть у хорошому стані.

Квартира може здаватися, будучи повністю або частково мебльованою або і зовсім без меблів. У разі, якщо власник квартири надає орендарям у користування будь-яке майно, побутову техніку, меблі або щось ще, цим речам при огляді квартири також потрібно приділити трохи уваги і часу. Варто перевірити, в якому вони перебувають стані, наскільки справні та придатні для використання. Якщо меблі або інше майно орендарям не потрібно або не подобається або якщо воно знаходиться в поганому стані, можна попросити господаря вивезти речі, які не знадобляться мешканцям. Потрібно врахувати, наскільки зручним виявиться розташування нового житла, скільки часу знадобиться, щоб дістатися з району, де воно знаходиться, до місця роботи чи навчання, чи є поблизу магазини, аптеки і т. д. Варто пам’ятати про те, що, уважно оглянувши квартиру яка здається , орендар забезпечує собі спокійне і позбавлена всіляких проблем проживання. Саме тому в будь-якої операції з нерухомістю, в тому числі і при здачі її у найм, огляд вважається одним з найбільш важливих, ключових етапів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України