Авторські статтіНовини

Йорданське водосвяття на Яворівському полігоні

Традиційно, 19 січня, військовослужбовці 184-го Навчального центру Національної академії сухопутних військ відзначають Хрещення Господнє. Для цього заздалегідь обладнали спеціальну ополонку на одному з озер військового полігону. Організували свято за всіма християнськими звичаями. Святкову Літургію провели владика Володимир, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ, отець Богдан Печара, військові капелани отець Тарас Михальчук та отець Тарас Свищ. 

“Дуже важливо створити для військових умови, коли вони можуть наслідувати християнські традиції. У тісній співпраці з командуванням частини вдається зробити дуже багато корисного. Зокрема, на Святу Вечерю солдати мали можливість помолитися, поколядувати, і дуже важливо скуштувати кутю та інші страви. Сьогодні ж усі бажаючі мали можливість відвідати Святу Літургію та скупатися в цілющій йорданській воді”, – розповідає о. Тарас Свищ.

Солдат Роман Сокол прослужив вже в армії три місяці і теж вирішив здійснити Йорданське купання. “В ополонку занурювався вперше, але завдяки тому, що поруч були мої товариші, враження просто неймовірні і мороз майже не відчувався”, – каже Роман.

На полігоні для Йорданського купання були розгорнуті намети та розведені багаття для обігріву. Також для гостей та військових приготували понад півтонни козацького куліша і гарячий чай. Загалом участь у святі взяли майже 1 000 осіб.

Заступник начальника Старицького військового гарнізону по роботі з особовим складом підполковник Володимир Безбородов каже: “останніми роками є багато бажаючих серед місцевого населення відзначати Водохреща разом з військовими. Відтак, командування у тісній співпраці з військовими капеланами ухвалили рішення запросити мешканців Старицького військового гарнізонну розділити дане свято разом з військовослужбовцями”.

Джерело: kapelanstvo.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України