Життя

Ремонт будинків та квартир

Вам потрібен косметичний або капітальний ремонт квартири чи будинку? Київська будівельна компанія Maestroy готова запропонувати Вам свої послуги, зателефонувавши нам, Ви отримаєте професійну консультацію і вичерпну відповідь на усі питання, що стосуються ремонтно-будівельних робіт. Також Вам може виїхати наш фахівець , який зробить всі необхідні заміри для складання докладної кошторису і більш докладно відповість на питання, що виникли.

Ми готові приступити до робіт і виконати їх в обумовлені терміни. Наша будівельна компанія виконає комплексний ремонт квартири або будинку різної складності – від часткового косметичного до капітального ремонту. Всі питання організаційного і технічного характеру, які можуть виникнути під час ремонту, ви обговорюєте і вирішуєте з виконробом, який керує усіма ремонтними роботами на об’єкті. При бажанні клієнта ми беремо на себе закупівлю, а також організацію транспортування матеріалів на об’єкт, що дає можливість надати більш комфортний ремонт .

Косметичний ремонт квартир передбачає зміну старої обробки без внесення кардинальних змін. Косметичний ремонт не вимагає перепланування приміщень, і, по суті, є оновленням старого ремонту. Косметичний ремонт відрізняється економічністю і швидкістю проведення.

Капітальний ремонт. При проведенні такого ремонту виконується демонтаж старої обробки, нерідко з переплануванням приміщень, здійснюється заміна основних мереж і комунікацій, встановлюють нові двері, вікна, сходи виконують перепланування і оштукатурювання стін, вирівнювання підлог і стель, встановлюють різні гіпсокартонні конструкції та багато іншого. В результаті Ви отримуєте бездоганно відремонтовану квартиру, яка відповідатиме всім вашим вимогам і збереже свою міцність, красу і функціональність на багато, багато років.

 

Євроремонт можна визначити як високоякісний капітальний ремонт квартири виконаний у дизайн-проекту з застосуванням сучасних оздоблювальних матеріалів і будівельних технологій. Він починається з складання дизайн-проекту. При цьому дизайн-проект повинен включати не тільки візуалізацію, але і план розміщення меблів, сантехнічного обладнання та побутової техніки, підбір будівельних та оздоблювальних матеріалів, предметів інтер’єру та декору. При складанні дизайн-проекту враховуються всі побажання клієнта і задається напрям у виконанні ремонту. Професійне планування – невід’ємна складова євроремонту. Євроремонт передбачає, що метою такого ремонту є приведення приміщень до європейським стандартам і європейським уявленням про комфорт та якість обробки. Євроремонт дозволяє отримати вишукану і зручну квартиру відповідає індивідуальним вимогам.

Відмінності у видах ремонту очевидні, але виконуючи будь-який з цих ремонтів нашими фахівцями, на якість робіт це не відображається. Навіть самий звичайний ремонт квартири компанія проводить на високому рівні, що відповідає європейським стандартам оздоблення інтер’єрів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України