Ремонт будинків та квартир

Вам потрібен косметичний або капітальний ремонт квартири чи будинку? Київська будівельна компанія Maestroy готова запропонувати Вам свої послуги, зателефонувавши нам, Ви отримаєте професійну консультацію і вичерпну відповідь на усі питання, що стосуються ремонтно-будівельних робіт. Також Вам може виїхати наш фахівець , який зробить всі необхідні заміри для складання докладної кошторису і більш докладно відповість на питання, що виникли.

Ми готові приступити до робіт і виконати їх в обумовлені терміни. Наша будівельна компанія виконає комплексний ремонт квартири або будинку різної складності – від часткового косметичного до капітального ремонту. Всі питання організаційного і технічного характеру, які можуть виникнути під час ремонту, ви обговорюєте і вирішуєте з виконробом, який керує усіма ремонтними роботами на об’єкті. При бажанні клієнта ми беремо на себе закупівлю, а також організацію транспортування матеріалів на об’єкт, що дає можливість надати більш комфортний ремонт .

Косметичний ремонт квартир передбачає зміну старої обробки без внесення кардинальних змін. Косметичний ремонт не вимагає перепланування приміщень, і, по суті, є оновленням старого ремонту. Косметичний ремонт відрізняється економічністю і швидкістю проведення.

Капітальний ремонт. При проведенні такого ремонту виконується демонтаж старої обробки, нерідко з переплануванням приміщень, здійснюється заміна основних мереж і комунікацій, встановлюють нові двері, вікна, сходи виконують перепланування і оштукатурювання стін, вирівнювання підлог і стель, встановлюють різні гіпсокартонні конструкції та багато іншого. В результаті Ви отримуєте бездоганно відремонтовану квартиру, яка відповідатиме всім вашим вимогам і збереже свою міцність, красу і функціональність на багато, багато років.

 

Євроремонт можна визначити як високоякісний капітальний ремонт квартири виконаний у дизайн-проекту з застосуванням сучасних оздоблювальних матеріалів і будівельних технологій. Він починається з складання дизайн-проекту. При цьому дизайн-проект повинен включати не тільки візуалізацію, але і план розміщення меблів, сантехнічного обладнання та побутової техніки, підбір будівельних та оздоблювальних матеріалів, предметів інтер’єру та декору. При складанні дизайн-проекту враховуються всі побажання клієнта і задається напрям у виконанні ремонту. Професійне планування – невід’ємна складова євроремонту. Євроремонт передбачає, що метою такого ремонту є приведення приміщень до європейським стандартам і європейським уявленням про комфорт та якість обробки. Євроремонт дозволяє отримати вишукану і зручну квартиру відповідає індивідуальним вимогам.

Відмінності у видах ремонту очевидні, але виконуючи будь-який з цих ремонтів нашими фахівцями, на якість робіт це не відображається. Навіть самий звичайний ремонт квартири компанія проводить на високому рівні, що відповідає європейським стандартам оздоблення інтер’єрів.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 9 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh