Авторські статтіНовини з Австрії

На площі австрійського Лінца встановили рояль

Головна площа Лінца Hauptplatz на найближчі чотири дні стає головним концертним майданчиком столиці Верхньої Австрії. 9 серпня було встановлено справжній рояль. Будь-який житель міста або його гостя може прийти і зіграти на ньому, інші ж можуть послухати музику на відкритому майданчику.

Установка рояля на Hauptplatz стала реалізацією соціального проекту «Open for Piano jour apr? s jour», метою якого є збір коштів для відкриття музичної школи для біженців.
Зіграти на інструменті або послухати звуки музики можна абсолютно безкоштовно, але кожен може зробити посильні пожертвування. Всі вони підуть на реалізацію проекту «DoReMi» — музична школа для біженців і соціально незабезпечених людей, яка може відкритися у Відні вже в березні майбутнього року. У новій музичній школі будуть представлені курси гри на фортепіано, гітари, скрипки, а також вокалу.

Вже зараз відомо, що першими слухачами стануть 72 людини. Вже до іншого семестру організатори проекту мають намір збільшити число слухачів до 120 осіб.

Повідомляється, що послухати гру на фортепіано або зіграти на ньому можна по 2 вересня у період з 11.30 до 20.30 чч.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України