Авторські статті

На Євроайдані затримали чоловіка з пістолетом і жінку

Близько четвертої години ночі 8 січня на Майдані хлопці з самооборони затримали чоловіка з пістолетом і жінку. Пара пройшла на територію Майдану, але наші охоронці помітили, що, трохи відійшовши, чоловік почав перекладати щось під одягом. Це було схоже на приховане перезаряджання пістолету. Чоловіка оточили і завели в Київраду для з”ясування всіх обставин. На місце події прибув черговий депутат, свободівець Олег Сиротюк. 

Виявилося, що в того чоловіка дійсно була при собі заряджена зброя, якою він почав розмахувати. Після затримання він почав вдавати, що п’яний, але запаху алкоголю не було. Можливо це було наркотичне сп’яніння, або ж симуляція. Його супутниця виявилась громадянкою російської федерації, яка до того ж мала білет на літак буквально через пару годин.

За цього підозрілого чоловіка зі зброєю швидко прибіг “поручитися” інший чоловік, з гарнітурою і спецобладнанням, який представився співробітником приватної охоронної фірми і пояснив, що це його колега. Але “поручителю” тут же почав надзвонювати якийсь “опер”, що помітили самооборонці, яким він пояснював ситуацію. На питання, що це за опери йому дзвонять, якщо він просто охоронець, відповіді не було. Відпускати невідомого терориста з не менш підозрілим “поручителем” не стали, дочекались міліції, яка доставила порушника в райвідділ.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які перебувають на Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України