Авторські статті

Даруйте, але вже надоїли постійні крики: “Це провокація”

На вас плюють і кажуть стояти до 2015 року, а ви головами киваєте. Ви що, не розумієте, що ні Кличко, ні Яценюк не будуть там мерзнути, а грітися в своїх будиночках: перший в германії, другий в межигірї.

А ви стійте, ляси точіть про те, що немає активних дій та витанцьовуйте, а скоро прийде беркут вібивати КМДА (бо до 2015 року влада не дасть його утримувати), то ви знову кричатимете на повстанців, які знаходяться в будівлі, що це провокатори?!

 

Люди, я бачу, що треба робити новий майдан, без політиків, а тільки майдан з журналістами, письменниками, громадськими діячами (не політичними). Вибрати зі звичайних людей свою раду, яка буде налаштована на дії, а не на “дикі танці” й підняття рейтингу Віталіку.

Зробили організацію Майдан, а толку з того? Нащо вона, досі не розумію, щоб танцюристка свій авторитет підвищувала, а потім її в історію записали, як “революціонерку”? Майдан – організація громадська, значить керувати мають нею люди, а не політики. Зараз же ця організація у владі трійці, тому як висновок – організація “Майдан” нічого не змінює взагалі.

Pasha Munez.

Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви маєте змогу пожертвувати кошти, допоможіть людям, які перебувають на Майдані.

Добровільний збір коштів для потреб Євромайдану: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.