На території Гаваїв завершився масштабний проект імітації життя на Марсі. Група з шести чоловік провела 8 місяців в умовах жорстких обмежень.
Група з шести добровольців провела 8 місяців в спеціальному геодезичному куполі, який сприяв максимальної імітації життя на марсі. В умовах безлічі обмежень, пов’язаних з життям на Червоній планеті, люди намагалися вирощувати овочі, досліджували місцевість, складаючи при цьому карти, а також проводили різні дослідження ґрунту, атмосфери і т. д. , де жили земляни, був встановлений на схилі вулкана Мауна-Лоа. Вони знаходилися на висоті близько 2,5 км над рівнем моря.
За цей час серед «астронавтів» зародилося не мала кількість конфліктних ситуацій. Вони намагалися справлятися зі стресом, використовуючи VR. Це допомагало їм на якийсь час перенестися в теплі приємне місце.
Також протягом експерименту люди харчувалися консервованої та замороженої їжею. Вихід за межі купола був дозволений тільки в спеціальному одязі і скафандрах.
Щоб зв’язатися з координаторами проекту, їм потрібно було передавати повідомлення з 20-хвилинною затримкою. Саме за такий час сигнал з Марса досягає нашої планети.