Авторські статтіТехно

Китай має намір запустити космічну місію на Марс в 2020 році

В четвер газета China Daily розказала про намір Китаю запустити космічну місію на Марс до 2020 року. Китай має намір бути першою нацією, яка буде працювати одночасно на орбіті планети і на її поверхні.

Китайська місія включає в себе три ключові напрямки, які допоможуть здійснити весь проект. Це орбітальний апарат, посадковий модуль і марсохід.

Спочатку апарат підлетить до планеті і збере основну інформацію про планету, таку як температура, ландшафт, електромагнітний фон, атмосфера. Як тільки планетохід буде опущений, він почне поглиблено збирати інформацію.

Крім місії на Марсі, китайці планують до 2020 року потрапити на поверхню Місяця. Для цього розробляється дві програми. Перша “Чан’е-4” передбачає посадку непілотованого апарату. А одного “Чан’е-5”, крім посадки, повинна повернути модуль із зразками ґрунту назад на землю. Вже через 10 років модуль повинний почати збирати зразки землі і скельних порід.

За словами вчених, зараз критична проблема із зберіганням палива. Оскільки космічна середовище може бути іноді агресивніше земний, хімічне паливо при довгому зберіганні може втратити початкові якості.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України