Новини

Блогер: після такої заяви Саакашвілі і Тимошенко повинні залягти на дно

Дуже цікавим виявилося визнання нардепа-втікача, екс-регіонала Володимира Олійника про фінансування наметів «майдану» під Радою. Людина виділяє гроші на їжу, на витрати. Цей тій самий Олійник, який через суд Дорогоміловскій райсуд Москви зафіксував на радість кремлівській пропаганді Євромайдан, як «державний переворот».

Про це у своєму блозі пише український блогер і журналістка Марина Данилюк-Ярмолаєва.

Вона зазначає, що Олійник – це також той самий утікач, який Януковича «облизував» з маківки до п’ятдесят п’ятої точки і, без помиїв якого у бік колишньої Батьківщини не обходитися найбрудніше і зрежисоване шоу російських каналів. Тієї самий співавтор сумно відомих «диктаторських законів», з-за яких була пролита кров і туристичний центр Києва більше нагадував лінію фронту. Тієї самий Олійник, якого заморські технологи Партії регіонів рекомендувалі в якості vip-спікера, оскільки старшим і літнім жінкам за душі такий типаж: болтливое блиноподобное обличчя з маленькими оченятами, але з нальотом міцного господарника. Олійник – тієї самий чоловік, який так хотів вперше потрапити в парламент через БЮТ, що історія про те, як він бігав за Юлією Володимирівною по пшеничному полю з козубом васильків стала легендою в Черкаському регіоні.

Блогер зазначає, що після такої заяви Саакашвілі і Тимошенко повинні залягти на дно, Соболєв зняти синьо-жовтий прапор і одягнути пуховик з фартушком Партії регіонів, молоді антикорупціонери типу Заліщук та Лещенко далі користуватися перевагами перебування в президентській фракції: прийоми в посольствах, зустрічі з дипломатами, захист прав ЛГБТ і боротьба з чужою корупцією, при чому абсолютно мовчки і до закінчення скликання, інакше кожен своєю активністю навколо Заради і заявами про повалення влади ставити знак рівності між Олійником та сумнівними проектами ФСБ про третього Майдані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України