На дорогах Австрії за літо загинуло майже 80 осіб

За даними Австрійського автомобільного клубу (OAMTC), за літо 2018 року на дорогах Австрії загинуло 78 осіб. Враховуючи те, що у минулому році за аналогічний період було зареєстровано 95 загиблих, а в 2016 році на дорогах Австрії загинула 101 людина, на обличчя тенденція зниження смертельних випадків.

Найчастіше в літні місяці на дорогах австрійських гинули мотоциклісти, любов до швидкості згубила 33 життя, далі йдуть 23 загиблих водія автомобілів, 11 велосипедистів, 4 пішохода і 3 тракториста.
Цікаво, що в Бургенланді не зареєстровано жодної дорожньо-транспортної пригоди зі смертельними наслідками. Всі постраждалі в аваріях на території цієї федеральної землі залишилися живі.
Літо — це пора, коли найбільше страждають мотоциклісти. Спекотне літо 2018 року сприяло поїздкам на двоколісному транспорті «з вітерцем», тому з кількістю поїздок на мотоциклі зросла і кількість аварій з їх участю. Стосовно пішоходів ситуація виглядає навпаки. Однак з настанням осені та зими, найнебезпечніших часів року для дорожнього руху, ситуація може зміниться кардинально. Тому при русі пішоходів на дорогах їм слід одягати яскраву і світловідбиваючу одяг або деякі її елементи, щоб зробити себе ще більш помітним на дорозі.
Якщо в літній період поточного року зафіксовано зниження смертей на дорогах Австрії, то в загальній цифрі загиблих за минулий період року особливого позитиву не видно. З 1 січня по 2 вересня 2018 року на дорогах Австрії загинуло в цілому 275 осіб. У минулому році за цей же період загинуло 270 осіб.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh