Новини з Австрії

На дорогах Австрії за літо загинуло майже 80 осіб

За даними Австрійського автомобільного клубу (OAMTC), за літо 2018 року на дорогах Австрії загинуло 78 осіб. Враховуючи те, що у минулому році за аналогічний період було зареєстровано 95 загиблих, а в 2016 році на дорогах Австрії загинула 101 людина, на обличчя тенденція зниження смертельних випадків.

Найчастіше в літні місяці на дорогах австрійських гинули мотоциклісти, любов до швидкості згубила 33 життя, далі йдуть 23 загиблих водія автомобілів, 11 велосипедистів, 4 пішохода і 3 тракториста.
Цікаво, що в Бургенланді не зареєстровано жодної дорожньо-транспортної пригоди зі смертельними наслідками. Всі постраждалі в аваріях на території цієї федеральної землі залишилися живі.
Літо — це пора, коли найбільше страждають мотоциклісти. Спекотне літо 2018 року сприяло поїздкам на двоколісному транспорті «з вітерцем», тому з кількістю поїздок на мотоциклі зросла і кількість аварій з їх участю. Стосовно пішоходів ситуація виглядає навпаки. Однак з настанням осені та зими, найнебезпечніших часів року для дорожнього руху, ситуація може зміниться кардинально. Тому при русі пішоходів на дорогах їм слід одягати яскраву і світловідбиваючу одяг або деякі її елементи, щоб зробити себе ще більш помітним на дорозі.
Якщо в літній період поточного року зафіксовано зниження смертей на дорогах Австрії, то в загальній цифрі загиблих за минулий період року особливого позитиву не видно. З 1 січня по 2 вересня 2018 року на дорогах Австрії загинуло в цілому 275 осіб. У минулому році за цей же період загинуло 270 осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України