Новини з Австрії

В Австрії почався навчальний рік

3 вересня, перший день нового навчального року для всіх школярів і студентів Вені, Нижньої Австрії, Бургенланда, у яких літні канікули тривалі з 30 червня по 2 вересня. Для решти учнів Австрії, у федеральних землях: Верхня Австрія, Карінтія, Тіроль, Зальцбург, Штирія, Форарльберг, навчальний рік розпочнеться 10 вересня.

В цьому році за сядуть за парти і займуть свої місця в аудиторіях 1,111 мільйона дітей, підлітків, юнаків і дівчат. З них вперше підуть в початкову школу 85 100 першокласників.
Згідно зі статистичними даними Міністерства освіти Австрії, учнями системи AHS в цьому році стані 215 000 осіб, що на 1,3 відсотка більше до чисельності минулого року. У навчальні заклади VHS прийде в цілому 341 000 учнів, що на 04, відсотка вище рівня минулого року.

Початок навчального року на батьків школярів накладає серйозні фінансові витрати. Шкільні сумки, ручки, зошити та інші невід’ємні атрибути для проходження навчання виливаються для батьків школярів в круглі суми. За даними опитувань marketagent.com у середньому стартовий набір для школяра обійдеться в 200 євро, звичайно, ця сума відрізняється від рівня та типу навчального закладу. Лише 32 відсотки опитаних можуть дозволити собі такі витрати без допомоги держави.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України