Життя

На Дніпропетровщині алабая кинули в полі разом з будкою

В кінці квітня жителі Дніпропетровської області кинули клич про допомогу: у полі за Новомосковському багато бачили сумного алабая. Тварина, судячи з усього, там кинули разом з будкою. Селяни пса стягнули і він залишився без даху над головою. Виявилося, що чотирилапий пробув один майже 3 тижні.

– У посадці за селом поблизу Новомосковська вже тиждень блукає алабай або кавказець в нашийнику і з повідком. Чоловік його годує, але боїться ловити. Собака не проявляє агресії, теж дуже обережний, – писала в соцмережах Наталія Бігма.

На щастя, знайшлися добрі люди, які прийшли на виручку. Як виявилося, пес сподобався одній людині і той шукав кінолога, щоб перевезти тварину до себе. Навіть встиг спорудити для нього вольєр. 4 травня вівчарку могли застрелити.

– Протягом тижня бачили пост про азіатську вівчарку, яку вивезли далеко за місто в посадку. До нього приїздили волонтери, хто підгодовував, хто шукав кінолога. Але звір на всіх бурчав. Тільки одна людина з села не здавалася. Щодня, два рази в день ходов до собаки, годував, намагався приручити, навіть почав будувати вольєру на своєму подвір’ї. Часу у нього було небагато. Як він розповів – сільрада давла йому час до понеділка, а на понеділок вже домовився з мисливцем, – розповіла працівниця організації з відлову тварин Олександра Делас.

2 травня вівчарку успішно спіймали. Але вона була хвора: вся в кліщах і погано ходила задніми лапами. Тому алабая відправили на огляд в КП “Зооконтроль” ДМР.

– Коли я його підсаджувала, він видався мені дуже легким, – зазначила Олександра.

Там тварина буде під наглядом і в разі необхідності потрібне лікування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України