На Дніпропетровщині алабая кинули в полі разом з будкою

В кінці квітня жителі Дніпропетровської області кинули клич про допомогу: у полі за Новомосковському багато бачили сумного алабая. Тварина, судячи з усього, там кинули разом з будкою. Селяни пса стягнули і він залишився без даху над головою. Виявилося, що чотирилапий пробув один майже 3 тижні.

– У посадці за селом поблизу Новомосковська вже тиждень блукає алабай або кавказець в нашийнику і з повідком. Чоловік його годує, але боїться ловити. Собака не проявляє агресії, теж дуже обережний, – писала в соцмережах Наталія Бігма.

На щастя, знайшлися добрі люди, які прийшли на виручку. Як виявилося, пес сподобався одній людині і той шукав кінолога, щоб перевезти тварину до себе. Навіть встиг спорудити для нього вольєр. 4 травня вівчарку могли застрелити.

– Протягом тижня бачили пост про азіатську вівчарку, яку вивезли далеко за місто в посадку. До нього приїздили волонтери, хто підгодовував, хто шукав кінолога. Але звір на всіх бурчав. Тільки одна людина з села не здавалася. Щодня, два рази в день ходов до собаки, годував, намагався приручити, навіть почав будувати вольєру на своєму подвір’ї. Часу у нього було небагато. Як він розповів – сільрада давла йому час до понеділка, а на понеділок вже домовився з мисливцем, – розповіла працівниця організації з відлову тварин Олександра Делас.

2 травня вівчарку успішно спіймали. Але вона була хвора: вся в кліщах і погано ходила задніми лапами. Тому алабая відправили на огляд в КП “Зооконтроль” ДМР.

– Коли я його підсаджувала, він видався мені дуже легким, – зазначила Олександра.

Там тварина буде під наглядом і в разі необхідності потрібне лікування.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

2 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh