ПодорожіПоради

У Тернополі зневірені городяни влаштували “похорон” туристичного сезону

У Тернополі провели “похорону” туристичного сезону.

Про це повідомляє інформаційні портал “Тerminovo”.

Через карантинні обмеження туристичний сезон, який в Тернополе винен був традиційно початися в першу суботу травня не стартував. Саме через це місцеві мешканці вирішили його поховати. На акцію принесли труну і вінок з ліпленням “Дорогому туристичного сезону-2020 від люблячих туристів”.

“Ті дзвінки, які почали надходити з сусідніх країн та інших міст, дали розуміння, що в цьому році як такого туристичного сезону не буде. Закриті кордони, не працює залізниця, не їздить транспорт. Не працюють готелі та ресторани, – а це основа туризму. Тому що якщо людина кудись їде, вона хоче десь жити і щось їсти. Ці установи відкриють орієнтовно у червні-липні. Можливо, щось почне рухатися тільки у вересні і то переважно там, де є море і гори. А це те, чого у Тернополі немає”, – говорить координатор проектів ГО “Файне.UА” Тарас Ковальчук.

За словами Ковальчука, порівняно з 2018 роком в 2019 році кількість іноземних туристів у Тернополі зросла майже в три рази – з 23 до 87 тисяч. І в цьому році були плани працювати на міжнародній арені і залучати більше туристів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України