Авторські статтіТехно

На аукціон виставлено перший комп’ютер від компанії Apple

Свої перші комп’ютери Apple, на чолі зі Стівом Джобсом і Стівом Возняком, почала робити ще в 1996. На сьогоднішній день з молотка аукціону пішло вже кілька моделі комп’ютерів «Apple-1», і як кажуть джерела, кожен з них коштував не менше 300 000 доларів.

 

Компанія Apple, почавши своє існування 1 квітня 1996 року, у цьому ж році продала близько 170 своїх перших технологічних виробів. І нехай на сьогоднішній день більшість з них давно вже прийшли в непридатність, у колекціонерів вони також користуються успіхом. Як кажуть любителі колекціонувати, перший комп’ютер Apple – це не просто шматочок історії, а ціла історична цінність.

Варто відзначити, що в цьому році компанія святкує своє 40-річчя з дня продажу свого первістка. В честь цього на аукціон виставлений ще один комп’ютер моделі «Apple-1». І за прогнозами організаторів, за нього хочуть отримати не менше 1 мільйона доларів.

Аукціон відбудеться 25 серпня 2016 року, і разом з унікальним комп’ютером переможець отримає оригінальну інструкцію з експлуатації, материнську плату, спеціальні касети і блок живлення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.