На аукціон виставлено перший комп’ютер від компанії Apple

Свої перші комп’ютери Apple, на чолі зі Стівом Джобсом і Стівом Возняком, почала робити ще в 1996. На сьогоднішній день з молотка аукціону пішло вже кілька моделі комп’ютерів «Apple-1», і як кажуть джерела, кожен з них коштував не менше 300 000 доларів.

 

Компанія Apple, почавши своє існування 1 квітня 1996 року, у цьому ж році продала близько 170 своїх перших технологічних виробів. І нехай на сьогоднішній день більшість з них давно вже прийшли в непридатність, у колекціонерів вони також користуються успіхом. Як кажуть любителі колекціонувати, перший комп’ютер Apple – це не просто шматочок історії, а ціла історична цінність.

Варто відзначити, що в цьому році компанія святкує своє 40-річчя з дня продажу свого первістка. В честь цього на аукціон виставлений ще один комп’ютер моделі «Apple-1». І за прогнозами організаторів, за нього хочуть отримати не менше 1 мільйона доларів.

Аукціон відбудеться 25 серпня 2016 року, і разом з унікальним комп’ютером переможець отримає оригінальну інструкцію з експлуатації, материнську плату, спеціальні касети і блок живлення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh