Авторські статтіТехно

На Alibaba можна придбати робота-офіціанта. Відео

Для комфорту людей розробники витворили робота-портьє Space Egg. Використовувати його збираються в готелях для доставки замовлень в номери.

Світ постійно вдосконалюється, а розробники всіляко намагаються мінімізувати праця людини, віддавши його в руки машин. Так, тепер в готелях можна побачити робота-портьє, який буде розносити все необхідне в номери клієнтів. Space Egg має висоту 90 сантиметрів, гаджети вбудовані спеціальні навігаційні камери і лазерні промені, які допоможуть йому контролювати рух.

Рухатися робот-портьє може зі швидкістю один метр в секунду. Також він обладнаний спеціальним віртуальним помічником Alibaba – Tmall Genie, який дасть можливість гостям готелю робити замовлення номера. Почнуть виконувати свої обов’язки машини в одному з готелів Ханчжоу (Китай), а далі їх планують популяризувати і розіслати по світу. Купити робота-портьє можна вже зараз. Крім цього, Alibaba збирається масштабувати пристрій, в тому числі і модифікувати його для роботи в інших сферах – в ресторанах, лікарнях, офісах.

Нагадаємо, раніше з’єднання явилася інформація про те, що програмісти з маркетингового підрозділу китайської компанії Alibaba Group Alimama представили штучний інтелект, який може генерувати опис будь-якого товару — по суті, виконувати роботу звичайного копірайтера. Також на Alibaba незабаром можна купити робота-портьє до себе додому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України