На Alibaba можна придбати робота-офіціанта. Відео

Для комфорту людей розробники витворили робота-портьє Space Egg. Використовувати його збираються в готелях для доставки замовлень в номери.

Світ постійно вдосконалюється, а розробники всіляко намагаються мінімізувати праця людини, віддавши його в руки машин. Так, тепер в готелях можна побачити робота-портьє, який буде розносити все необхідне в номери клієнтів. Space Egg має висоту 90 сантиметрів, гаджети вбудовані спеціальні навігаційні камери і лазерні промені, які допоможуть йому контролювати рух.

Рухатися робот-портьє може зі швидкістю один метр в секунду. Також він обладнаний спеціальним віртуальним помічником Alibaba – Tmall Genie, який дасть можливість гостям готелю робити замовлення номера. Почнуть виконувати свої обов’язки машини в одному з готелів Ханчжоу (Китай), а далі їх планують популяризувати і розіслати по світу. Купити робота-портьє можна вже зараз. Крім цього, Alibaba збирається масштабувати пристрій, в тому числі і модифікувати його для роботи в інших сферах – в ресторанах, лікарнях, офісах.

Нагадаємо, раніше з’єднання явилася інформація про те, що програмісти з маркетингового підрозділу китайської компанії Alibaba Group Alimama представили штучний інтелект, який може генерувати опис будь-якого товару — по суті, виконувати роботу звичайного копірайтера. Також на Alibaba незабаром можна купити робота-портьє до себе додому.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh