Техно

Прибульці врятували Землю від зіткнення з Нібіру – уфологи

Страшна катастрофа і кінець світу через прильоту планети-вбивці може здатися скептикам придуманим «фільмом жахів» тільки тому, що дата Апокаліпсису вже пройшла. Однак цьому є своє пояснення.

Уфологи впевнені, що прибульці врятували Землю від зіткнення з планетою Нібіру. Представники альтернативної науки завжди звертали увагу вчених і громадськості на той факт, що жодне велике небесне тіло, преодолевшее земну атмосферу, не досягла поверхні. Так було з Тунгуським метеоритом на початку минулого століття, як і під час недавнього інциденту на Уралі. Уфологи считают, що певна інопланетна цивілізація оберігає Землю та її мешканців, як унікальний проект, створений в наукових цілях. Перед першою інформацією про появу Нібіру в Сонячній системі, над Землею була помічена активізація невпізнаних літаючих об’єктів. Звіти з МКС свідчать про ті ж. Все говорило про те, що прибульці готуються до якоїсь місії, збираючи для цього всі свої сили.

 

Також зросла вулканічна активність, що послідувала після того, як гравітаційні хвилі Планети Х досягли Землі, не переросла в катастрофічну ланцюгову реакцію. Вулканологи свідчать, що початок процесів було в багато разів потужніший, ніж розвиток. Піднімається магма не досягала критичної точки. Це свідчать на користь теорій уфологів про захист Землі інопланетянами. Як один з аргументів незалежні експерти наводять відео, на якому відображено повернення в небо над Землею цілої угруповання НЛО, які, мабуть, брали участь в операції по запобіганню катастрофи. Члени світового уряду не хочуть, щоб люди знали правду про існування прибульців. За словами режисера Ніла Бломкампа, саме тому вони і замовляють фільми Голівуду, які представляють вторгнення прибульців, як страшну казку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України