Вчені виявили давньоєгипетський тест на вагітність

Як казав Вільям наш Шекспір, «ніщо не нове під місяцем» і у всі часи, в будь-яких державах жінок хвилювали ті ж проблеми. Так буде аж до кінця світу.

Вчені з Данії виявили нерозшифрований раніше папірус, в якому описів давньоєгипетський тест на вагітність. Папірусу більше трьох з половиною тисяч років, тому процес визначення цікавого положення жінки було більш трудомісткий і розтягнутий у часі, ніж швидке посиніння двох смужок. Отже, мудреці Нижнього Нілу радили жінкам застосовувати метод, який вимагає лише наявність двох мішків зі злаками.

В одному з мішків повинні були знаходитися колосся ячменю, в іншому – пшеничні колоски. Жінка, яку несподівано починало «тягнути на солоненьке», повинна була помочитися на обидва мішка. Якщо через певний час почне проростати ячмінь, то в будинку радість, на світ з’явиться хлопчик. Якщо ж пшениця, то народиться дівчинка, а також потенційна проблема з видачею її вигідно заміж. Мішки, крізь які не з’являлися зелені пагони, означають помилкову тривогу. До речі, майже така ж методика існувала в середньовічній Німеччині.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh