Упертість, рішучість та організованість дозволять нам досягти перемоги!

Виступаючи вранці 11 грудня 2013 року на Майдані Незалежности, свободівець Руслан Кошулинський закликав у разі виникнення непередбачуваних ситуацій, у разі чергових спроб штурму – гуртуватися в групи та шукати народних депутатів задля координації подальших дій. Звертаючись до людей, які зібралися на Майдані, Руслан Кошулинський повідомив, що мав сьогодні відвідати Парламентську асамблею Україна – НАТО, але стоячи разом з людьми в обороні вулиці Інститутської, де зазнав травм під час свавілля міліції, він вирішив: “Нікуди не поїду, навіщо мені той Брюссель!”

Націоналіст також поінформував людей про сьогоднішню перемогу протестувальників: “Приїхали кілька автобусів “Беркута” під Київраду. Вони гадали, що хлопці, які там перебувають, просто їх злякаються. Спецбійці, напевно були дуже брудні, бо хлопці з вікон міської ради почали їх мити водою. Мили-мили, але вони все одно не хотіли поїхати. Далі ми, народні депутати, намагалися делікатно хлопцям у чорному пояснити – ідіть з Богом, ідіть… Але вони, мабуть, не дуже добре розуміли українську. І тут випадково один з автобусів чомусь почав диміти. Незрозуміло чому так сталося, але вочевидь, люди їм також делікатно все пояснили… Як наслідок – біля КМДА немає жодного спецпрезначенця, усі автобуси поїхали”, – повідомив Руслан Кошулинський.

Свободівець також порадив громаді, як потрібно діяти в разі чергових намагань спецназу штурмувати Майдан. “Якщо у нас виникне делікатна ситуація і хтось собі подумає, що він може приїхати сюди своїми автобусами в спеціяльній чорній або смугастій формі і нам щось сказати – тримайтеся купи і шукайте маніжки, на яких написано “народний депутат”. Треба стежити за парламентарями і дивитися, як вони діють. Народні депутати мають бути попереду і вони повідомлятимуть, як потрібно вчиняти. Лише впертість, рішучість та організованість дозволить нам досягти перемоги!”, – заявив Руслан Кошулинський.

Comments

0 comments

One comment

  1. глупые неудачники подставляют себя на майданах ради фашиста тягнибока и двух бездарей – еврея яценюка и тупицы кличко. мне жаль этих людей – но это их выбор.
    завтра, ребята, не плачьте и не жалуйтесь, когда европа посадит в кресло президента одного из этих дурачков, и завалит всю экономику Украины, поставив ее на колени. это вы сделали своими майданами и баррикадами.

    а самое главное – остальные “сопереживающие” варварам и разрушителям – шлите им побольше денег. выворачивайте свои кошельки и отдавайте трудовые “на пидтримку” революции. тягнибок и Ко будут Вам не то что признательны, только порадуются, как вас бодро развели в очередной раз. на дурака не нужен нож…

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh