Авторські статті

Ми всі зобов’язані попередити можливі провокації Росії

Кандидат в Президенти України, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко закликає громадян максимально уникати масових акцій, аби позбавити Росію можливості влаштовувати провокації та терористичні акти для дестабілізації ситуації в Україні, а українських політиків – враховувати цю обставину під час своєї політичної діяльності.

“Усі диверсійні операції, які плануються, будуть розраховані на атаки проти масових зібрань людей. Ці атаки будуть планувати та проводити під час демонстрацій та мітингів. Тому я хочу попросити всіх одеситів, українців – ми маємо бути мудрими та сильними. Дуже важливо не створювати таких обставин, які буде використовувати агресор проти нас”, – сказала Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції в Одесі, повідомляє її персональний сайт.
На її думку, ситуація в Одесі свідчить про те, що саме мирні демонстрації та мітинги будуть об’єктом для нанесення удару з боку спецпідрозділів Російської Федерації. “Дуже прошу зараз усіх політиків, регіональних в тому числі, які ведуть вибори, в жодному разі не робити політику на крові, в жодному разі не стимулювати, не фінансувати та не підігравати цим агресивним діям, які сьогодні проводять російські диверсанти на території України”, – закликала вона.
“Треба зробити все, щоб не допустити сьогодні таких подій, які ми маємо в Луганській та Донецькій області. Одеса не повинна стати новою територією для окупації. І захистити країну можуть одесити, силові структури, а також добровольці, які сьогодні по всій країні збираються для того, щоб стати на захист наших кордонів”, – заявила Юлія Тимошенко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України