Авторські статті

Держава зобов’язана забезпечити військовий вишкіл та озброїти патріотично налаштованих українців!

“Керівництво держави зобов’язане невідкладно забезпечити виконання парламентської постанови “Про додаткові заходи для зміцнення обороноздатності України у зв’язку з агресією Російської Федерації (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=50353), зокрема, на базі усіх військових частин Сухопутних військ розгорнути навчально-тренувальні центри для добровольців, яких залучати до служби у військовому резерві, а на базі військових комісаріятів розгорнути навчально-тренувальні центри для добровольців, з яких організовувати загони територіяльної оборони”.

Про це заявив народний депутат України, член комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони, заступник Голови ВО “Свобода” Юрій Сиротюк 3 травня 2014 року під час інспекційного відвідання 169-го навчального центру Сухопутних військ “Десна”.

Юрій Сиротюк зазначив: “Злочинним виглядає саботування виконання парламентської постанови, адже саме патріотично налаштовані громадяни України демонструють, як слід проводити народні антитерористичні операції, як це було в Одесі, або звільняти адмінбудівлі від російських диверсантів, що показав приклад Маріуполя.

Держава зобов’язана вишколити і спорядити громадян, які добровільно стали на її захист. Дивно виглядає, коли кількасот українських патріотів уже понад місяць перебувають на одному з полігонів 169-го навчального центру, а з ними жодного разу не провели вишкіл з користування зброєю та бойовими стрільбами. Пошуки додаткових законодавчих механізмів виглядають як відвертий саботаж та антидержавна диверсія, адже російські окупанти, що діють у порушення всіх правил ведення війни, не буквоїдствують, а виконують накази Путіна. Тож і українські солдати та громадяни повинні передусім дбати про забезпечення територіяльної цілісности та конституційного ладу в нашій державі.

Водночас ми як парламентарі повинні забезпечити гідні умови для сімей українців, які стоять у перших лавах боротьби з окупантами. Мобілізовані українці мають відчувати, що їхні сім’ї отримують належну матеріяльну та моральну підтримку, кредитні та податкові канікули. Відповідний проєкт закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення проведення мобілізації та гарантій громадянам, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації” (http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?id=&pf3511=50661) вже зареєстровано у Верховній Раді”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України