Авторські статті

Єдиною правильною антитерористичною операцією стали дії українських патріотів в Одесі

В умовах безсилля правоохоронних органів громадська відсіч озброєному нападу на учасників мирної акції “За єдність України” в Одесі стала єдиною правильною народною антитерористичною операцією. Про це 4 травня 2014 року в Івано-Франківську під час зустрічі з громадськістю міста заявив заступник Голови Верховної Ради України свободівець Руслан Кошулинський.

Зустріч розпочалася хвилиною мовчання на вшанування пам’яти загиблих під час нещодавніх трагічних подій в Одесі. “Єдиною правильною антитерористичною операцією, народною антитерористичною операцією стали дії українських патріотів в Одесі. Без зброї люди власноруч захистили себе від тих, хто почав у них стріляти. Патріотично налаштована громадськість самостійно виконала всі ті функції, які мали би здійснити правоохоронні органи”, – підкреслив свободівець.

Віце-спікер парламенту висловив переконання, що в нинішній ситуації необхідно змінити весь керівний склад правоохоронних органів, зокрема Служби безпеки України: “Не можна вимагати від правоохоронців, які ще вчора служили Януковичу, яких він ставив на посади, які й зараз залишились у тих самих кріслах, вірно служити українському народові. Натомість маємо надати можливість захищати громадян, стояти на сторожі безпеки держави молодим, фаховим, патріотично налаштованим громадянам”. За його словами, це і є та люстрація, про яку сьогодні так багато говорять у суспільстві й на проведенні якої принципово наполягає ВО “Свобода”. “Ми двічі ставили це питання. На превеликий жаль, не голосують, навіть наші партнери… “Свобода” вважає це питання надзвичайно важливим. Ми повинні його довести до логічного завершення”, – наголосив Руслан Кошулинський.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України